SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale galerie "M jak miłość". Nowa kobieta u boku Tomka. Aldonka z "Przepisu na życie" w "M jak miłość"

"M jak miłość". Nowa kobieta u boku Tomka. Aldonka z "Przepisu na życie" w "M jak miłość"

20.12.2013, godz. 11:29
	M jak miłość odc. 1042. Tomek (Andrzej Młynarczyk), Maryla (Izabela Kapiasova)
M jak miłość odc. 1042. Tomek (Andrzej Młynarczyk), Maryla (Izabela Kapiasova) foto: MTL Maxfilm/m-jak-miłość.pl

Nowa bohaterka w "M jak miłość" zajmie szczególne miejsce w życiu Tomka Chodakowskiego (Andrzej Młynarczyk). W 1029 odcinku "M jak miłość" do obsady serialu dołącza Izabela Kapiasova, znana jako Aldonka z "Przepisu na życie". Czeska aktorka wcieli się w postać Maryli, policjantki ze Szczecina, która zostaje nową partnerką Tomka i ma razem z nim ochraniać Paulinę (Agnieszka Żulewska). Maryla w "M jak miłość" zajmuje miejsce Maćka (Daniel Szczypa), który został ranny podczas zamachu na Głowacką.

"M jak miłość" odcinek 1029 - poniedziałek, 30.12.2013, o godz. 20.40 w TVP2

Kim jest Maryla z "M jak miłość", nowa partnerka Tomka?

Wokół Tomka Chodakowskiego kręci się wiele pięknych kobiet, a po tym jak w 1029 odcinku "M jak miłość" zdrada Małgosi (Joanna Koroniewska) wyjedzie na jaw, bo niewierna żona sama przyzna się do romansu z Michałem, pojawi się kolejna kandydatka do zajęcia miejsca Gosi...

Przeczytaj: ''M jak miłość''. Brat Marcina z "M jak miłość" odnaleziony. Marcin i jego matka wpadną na trop Olka

Co prawda Maryla to tylko koleżanka Tomka z CBŚ jeszcze z czasów pracy w Szczecinie, ale piękna policjantka nigdy nie ukrywała, że ma słabość do Chodakowskiego, co nawet nie umknęło czujnej uwadze Agnieszki (Magdalena Walach).

Śliczną funkcjonariuszkę o blond włosach, która zostaje nową partnerką Tomka, zagra Izabela Kapiasova, aktorka o czeskich korzeniach, znana m.in. z roli Aldonki w serialu "Przepis na życie".  

Maryla zajmie się ochroną Pauliny po wybuchu samochodu, w którym o mało nie zginął Maciek, dotychczasowy partner Chodakowskiego. Dziewczyna szybko zaprzyjaźni się z Tomkiem i będzie szefa we wszystkim wspierać. A nawet ostrzeże policjanta, gdy jego bliską relacją z ochranianą biznesowman zainteresuje się Agnieszka.

Zobacz: ''M jak miłość''. Ciężarna Anna Mucha ma zakaz pracy na planie "M jak miłość"

Pani prokurator zacznie wypytywać Marylę o to co łączy Chodakowskiego z Pauliną, ale policjantka będzie milczeć a później lojalnie opowie o wszystkim Tomkowi.

Wkrótce okaże się jednak, że Maryla ukrywa bolesną tajemnicę… Po kolejnej wspólnej akcji, w 1024 odcinku "M jak miłość" partnerka Tomka wyzna mu, to właśnie ona przyczyniła się do śmierci ojca Zosi (Julia Wróblewska) kiedy razem z nim pracowała w Szczecinie. Jak Tomek zareaguje na to wyznanie? Czy Maryla będzie dla Chodakowskiego kim więcej niż tylko koleżanką z pracy?

Wygląda na to, że Agnieszka będzie miała drugą rywalkę...

Izabela Kapiasova - kim jest aktorka, która gra Marylę w "M jak miłość"?

Prywatnie Izabela Kapiasova to prawdziwa "mieszanka wybuchowa"! Pół Polka (po mamie), pół Czeszka ukończyła studia teatralne w Pradze, ale przez rok studiowała też w krakowskiej PWST. Znakomicie śpiewa, tańczy oraz gra na fortepianie, a kilka lat temu została laureatką programu "Szansa na sukces" i obecnie koncertuje śpiewając piosenki Karin Stanek.

Pełna energii i uśmiechu - wciąż jest w drodze, regularnie kursując między Czechami i Polską… Bo oba kraje uwielbia, także kulinarnie.  

- Jeśli chcę się bardzo najeść, wybieram kuchnię czeską – jest bardzo treściwa i kaloryczna. Natomiast w kuchni polskiej zachwycają mnie surówki, coś w Czechach zupełnie nieznanego. Uwielbiam tę świadomość, że w polskiej restauracji do właściwie każdego dania dostanę pyszną surówkę! - wyznaje aktorka w jednym z wywiadów.

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: