SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale galerie "M jak miłość". Magda czeka na nowe serce. Czy Madzia dożyje przeszczepu?

"M jak miłość". Magda czeka na nowe serce. Czy Madzia dożyje przeszczepu?

17.12.2013, godz. 16:00
M jak miłość odc. 1027. Magda (Anna Mucha)
M jak miłość odc. 1027. Magda (Anna Mucha) foto: MTL Maxfilm/m-jak-milosc.pl/ vod.tvp.pl

Magda (Anna Mucha) z "M jak miłość" choruje na serce, a jej stan z każdym dniem pogarsza się coraz bardziej. Śmierci spogląda w oczy Madzi, a lekarze próbują ją przygotować na najgorsze. W 1027 odcinku "M jak miłość" umierająca Magda w szpitalu czeka na przeszczep serca. Okazuje się jednak, że operacja może nie dojść do skutku, bo pacjentka ma bardzo rzadką grupę krwi i trudno jest znaleźć dawcę. Czy Magda z "M jak miłość" umrze? Śmiertelnie chora Madzia doczeka przeszczepu?

"M jak miłość" odcinek 1027 - poniedziałek, 23.12.2013, o godz. 20.40 w TVP2

Śmierć Magdy z "M jak miłość" na pewno byłaby ciosem dla wieluy fanów serialu. Na szczęście już teraz możemy uspokoić wszystkich widzów - Madzia nie umrze. Czeka ją długa i ciężka walka o życie, ale scenarzyści "M jak miłość" nie zamierzają uśmiercać bohaterki granej przez Annę Muchę.

Przeczytaj: "M jak miłość". Paweł oświadcza się Magdzie. Ślub w "M jak miłość" na łożu śmierci

W najbliższych odcinkach "M jak miłość" umierająca na serce Madzia będzie stała jednak stała jedną nogą nad grobem. Już w 1027 odcinku "M jak miłość" do pacjentki przychodzi lekarz prowadzący z pytaniem czy jej przypadek może być rozpatrywany przez studentów medycyny. - Jest aż tak beznadziejny? - pyta z drżeniem w głosie Madzia. Zgadza się jednak, by stażyści czerpali wiedzą na temat choroby serca na jej przykładzie.

Wśród grupy przyszłych lekarzy jest Łukasz Wojciechowski (Adrian Żuchewicz). Syn Marty od razu zauważa na szpitalnym korytarzu bladą, przemęczoną i zupełnie zrezygnowaną Madzię. Chociaż jej twarz wydaje mu się znajoma, to Magda zapewnia, że nigdy wcześniej się nie spotkali.

Choroba Madzi tak bardzo porusza Łukasza, że chłopak nie jest w stanie dojść do siebie. Opowiada nawet matce, że spotkał pacjentkę, która może nie doczekać przeszczepu serca, bo bardzo trudno jest znaleźć dawcę dla Magdy z tą samą grupą grwi.

Patrz: "M jak miłość". Tomek po zdradzie Małgosi pocieszy się u Agnieszki?

Magda jest przygotowana na najgorsze. Zdaje sobie sprawę, że śmierć jest blisko, więc postanawia skorzystać z okazji, by pożegnać się z przyjaciółmi. W 1028 odcinku "M jak miłość", po wielu tygodniach milczenia, zawiadamia Kingę (Katarzyna Cichopek), że jest w szpitalu i że choruje na serce. Daje do zrozumienia przyjaciółce, że zostało jej niewiele czasu.

Umierająca Madzia zyskuje nowe siły do walki o swoje życie kiedy w 1031 odcinku "M jak miłość" Paweł (Rafał Mroczek)  prosi ją o rękę. Oświadczyny Zduńskiego działają jak cudowny lek na Madzię. Podczas szybkich przygotowań do ślubu, który ma się odbyć w szpitalu Magda dostaje wiadomość, że znalazł się dawca serca i najszybciej jak to będzie możliwe przejdzie przeszczep.

Czy nowe serce Madzi pokocha Pawła Zduńskiego? Ślub Magdy i Pawła dojdzie do skutku? O tym widzowie przekonają się już w nowych odcinkach "M jak miłość" na początku lutego 2014 roku.

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: