SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale galerie ''M jak miłość''. Kinga w ciąży w szpitalu. Cierpi na anemię. Czy straci dziecko?

''M jak miłość''. Kinga w ciąży w szpitalu. Cierpi na anemię. Czy straci dziecko?

22.12.2013, godz. 17:20
M jak miłość odc. 1027. Robert Lubiński (Tomasz Borkowski), Lenka (Marysia Głowacka)
M jak miłość odc. 1027. Robert Lubiński (Tomasz Borkowski), Lenka (Marysia Głowacka) foto: MTL Maxfilm/m-jak-milosc.pl/ vod.tvp.pl

Dramat Kingi (Katarzyna Cichopek) z "M jak miłość". Od kiedy Piotrek (Marcin Mroczek) wie o ciąży Kingi jest pewny, że żona go zdradziła. Według niego ojcem dziecka jest Robert Lubiński (Tadeusz Borkowski). W ''M jak miłość'' Zduńscy są bliscy rozwodu. Czy Piotrek przekona się, że Kinga jest z nim w ciąży? W 1027 odcinku serialu ''M jak miłość'' ciąża Kingi jest zagrożona! Czy kobieta straci dziecko? W ''M jak miłość'' sceny mrożące krew w żyłach!

"M jak miłość" odcinek 1027 - poniedziałek, 23.12.2013, o godz. 20.40 w TVP2

Kinga Zduńska bardzo źle znosi ciążę. To może oznaczać poważne kłopoty. Kobieta czuje się coraz gorzej. Czy żona Piotrka straci dziecko?

Zobacz:"M jak miłość". Magda umiera w szpitalu. Wyznaje Kindze na co choruje

Nie ulega wątpliwości, że sytuacja w jakiej jest Kinga nie należy ani do łatwych ani do przyjemnych. Mąż, przekonany o jej zdradzie wyprowadził się z domu. Ciężarna Kinga została sama. Madzia (Anna Mucha) nie wie co dzieje się u Zduńskich. Przyjaciółka Kingi sama potrzebuje pomocy, bo walczy o życie w szpitalu.

Dodatkowo Kinga cały czas pracuje. Nerwom i stresującym sytuacjom nie ma końca. Ciąża Kingi jest poważnie zagrożona. Czy Kinga urodzi to dziecko?

Przeczytaj: "M jak miłość". Marysia wróci do "M jak miłość" za pół roku

W 1027 odcinku ''M jak miłość'' Kinga czuje się wyjątkowo źle. Wracając z pracy robi zakupy. Kiedy już idzie z siatkami do domu przewraca się i mdleje na ulicy. Nagle zjawia się Robert Lubiński. Tylko znienawidzony sąsiad może jej pomóc. Obsesyjnie zakochany w Kindze mężczyzna dzwoni po karetkę, która zabiera Kingę do szpitala.

Ciężarna Zduńska zdaje sobie sprawę, że jak nie zwolni tempa, nie uda jej się utrzymać ciąży. Lekarz stwierdza u niej anemię i zaleca dużo odpoczynku. Czy Piotrek przejmie się losem samotnej, porzuconej Kingi, która spodziewa się przecież jego dziecka?

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: