SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale galerie "M jak miłość". Zakochana Eryka dla Marcina zostaje w Polsce. Czy Marcin ją odnajdzie?

"M jak miłość". Zakochana Eryka dla Marcina zostaje w Polsce. Czy Marcin ją odnajdzie?

16.12.2013, godz. 20:00
M jak miłość odc 1026 Eryka Buford (Marta Juras)
''M jak miłość'' odc 1026 Eryka Buford (Marta Juras) foto:

Eryka Buford (Marta Juras) z ''M jak miłość'' nie wyjeżdża do USA i zostaje w Grabinie! Pod wpływem uczucia do Marcina Chodakowskiego (Mikołaj Roznerski) dziewczyna rezygnuje ze swoich planów. W 1026 odcinku ''M jak miłość'' Eryka pyta Jankę (Joanna Osyda) czy może z nią zamieszkać. Janka nie wie jeszcze co wpłynęło na decyzję siostry. Kiedy dowie się, że siostra zakochała się w przystojniaku, który podrywał ją w sklepie zrobi wszystko, by nie dopuścić do narodzin tego romansu...

"M jak miłość" odcinek 1026 - wtorek, 17.12.2013, o godz. 20.40 w TVP2

Wygląda na to, że to miłość od pierwszego wejrzenia! Eryka zakochuje się w swoim wybawcy, który w 1026 odcinku "M jak miłość" ratuje ją przed utonięciem. Czy Eryka i Marcin będą razem?

Zobacz:"M jak miłość". Paweł oświadcza się umierającej Magdzie. Będzie ślub w "M jak miłość"?

Eryka planowała wrócić do Stanów Zjednoczonych. Dzień, który ma być ostatnim w Grabinie o mały włos nie kończy się tragicznie. Na szczęście na miejscu w samą porę pojawia się przystojny Marcin. Kiedy Eryka kąpie się w rzecze, porywa ją wir i dziewczyna zaczyna się topić. Na ratunek rzuca się Chodakowski, który akurat przechodzi w pobliżu.

Dziewczyna od razu wpadaw oko Marcinowi. Gwarantuje jej opiekę i swoje towarzystwo. Biegnie nawet do sklepu, żeby dać uratowanej dziewczynie coś do jedzenia. W sklepie flirtuje z Janką. Nie wie, że to siostra dziewczyny, która skradła mu serce.

Kiedy chłopak wraca, Eryka odważnie rzuca - Gdzieś kiedyś czytałam, że jak się komuś ratuje życie, to trzeba za to życie wziąć odpowiedzialność…. I co ty na to?
- Nie mam nic przeciw temu! - z uśmiechem na ustach odpowiada Marcin.

Przeczytaj: ''M jak miłość''. Barbara Kurdej-Szatan nową Małgosią dopiero we wrześniu 2014

Po wszystkim Eryka zmienia zdanie. Dziewczyna nie chce już jechać do USA. Zostahe w Grabinie z nadzieją, że jeszcze spotka swojego wybawcę. W 1026 odcinku ''M jak miłość'' Janka z radością opowiada siostrze, że Marek załatwił jej mieszkanie za symboliczną kwotę

- Nigdy nie miałam takiego metrażu tylko dla siebie!
- To może byłoby Ci raźniej gdyby ktoś z Tobą zamieszkał?
- No jasne ale kto..?
- Na przykład ja.
- Przecież wylatujesz do Stanów, jutro masz samolot.
- Właśnie zmieniłam decyzje i postanowiłam zostać tutaj na chwilę albo na dwie.
- Super! Zobaczysz wszystko się ułoży. Może powinnyśmy się zakochać? Może w naszym życiu pojawi się ktoś kto na zawsze je zmieni? - mówi z entuzjazmem Janka.

Nie wie, że Eryka już znalazła kogoś bliskiego jej sercu i dlatego chce zostać w Grabinie.

Chcesz wiedzieć więcej? Odwiedź nas na Facebooku!

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: