SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale galerie ''M jak miłość''. Magda w szpitalu walczy z chorobą serca. Czy Madzia umrze?

''M jak miłość''. Magda w szpitalu walczy z chorobą serca. Czy Madzia umrze?

09.12.2013, godz. 20:06
M jak miłość odc. 1023. Magda (Anna Mucha)
M jak miłość odc. 1023. Magda (Anna Mucha) foto: MTL Maxfilm/m-jak-miłość.pl

Czy Madzia (Anna Mucha) z "M jak miłość" umrze? Choroba Magdy postępuje bardzo szybko, a jej serce jest coraz słabsze. W 1023 odcinku serialu ''M jak miłość'' Madzia trafia do szpitala. Kobieta nie informuje bliskich co się z nią dzieje. Nikt nie wie na co choruje Magda. Kinga Zduńska (Katarzyna Cichopek) i Paweł (Rafał Mroczek) są przekonani, że Madzia wyjechała już za granicę. Przyjaciółka Zduńskich walczy o życie w szpitalu. Magda z "M jak miłość" przeżyje?

"M jak miłość" odcinek 1023 - poniedziałek, 9.12.2013, o godz. 20.40 w TVP2

Po powrocie do Polski Madzia z dnia na dzień czuła się coraz gorzej. Kingę bardzo niepokoił stan zdrowia przyjaciółki. Silne zawroty głowy to nie przelewki. Ale Magda udawała, że nic się nie dzieje. Bagatelizowała wszelkie objawy i nie dopuszczała do siebie myśli o jakiejkolwiek chorobie.

Zobacz: "M jak miłość". Tomek dowiaduje się o zdradzie Małgosi i jej romansie z Michałem!

W 1020 odcinku ''M jak miłość'' Kinga i Paweł wysłali Magdę na badania. Piotrek zaprowadził przyjaciółkę na umówioną uprzednio wizytę. Magda nie miała nic do powiedzenia. Została odprowadzona pod same drzwi gabinetu lekarza.

Duszności, zawroty głowy, złe wyniki EKG... Lekarz natychmiast wypełnił skierowanie do szpitala. Magda nie chciała nawet o tym słyszeć. Starała się przekonać lekarza, że nic jej nie jest. - Przecież to normalna rzecz… Przy zmęczeniu, stresie… - tłumaczyła. Przed przychodnią na Magdę czekał Paweł, którego chora zapewniła, że wszystko jest jak należy.

Przeczytaj: "M jak miłość". Wyznanie Pawła. Ala już wie, że Zduński siedział za kratkami

Podczas obiadu u Zduńskich Magda poinformowała, że musi na kilka dni wrócić do Mińska. Nikt nie podejrzewał, że kobieta kłamie. W rzeczywistości Magda  trafiła do szpitala.

W 1023 odcinku "M jak miłość" Kinga i Paweł są przekonani, że przyjaciółka jest już za granicą. Tymczasem Madzia będzie walczyć o życie w szpitalu. Nie informuje nikogo, że jej stan jest poważny. Wie jednak, że cierpi na chorobę, która może okazać się tragiczna w skutkach.

Czy poważne kłopoty z sercem mogą ją zabić? Czy Magda wyzdrowieje i nadal będzie udawać, że nic się nie stało?

Chcesz wiedzieć więcej? Odwiedź nas na Facebooku!

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: