SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale galerie "M jak miłość" odcinek 1007 online na vod.tvp.pl za darmo dostępny w internecie

"M jak miłość" odcinek 1007 online na vod.tvp.pl za darmo dostępny w internecie

09.10.2013, godz. 07:00
M jak miłość odc. 1006. Paweł (Rafał Mroczek)
foto: www.m-jak-milosc.pl

"M jak miłość" odcinek 1007 online za darmo w internecie na vod tvp.pl i m-jak-milosc.pl. "M jak miłość" odc. 1007 w telewizji we wtorek, 8.10.2013 o godz. 20:40 w TVP2. "M jak miłość" odc. 1007 przed premierą w TVP2 płatny. "M jak miłość" odc. 1007 online za darmo po emisji w telewizji - oto link:

Zobacz:  "M jak miłość" odcinek 1007 ONLINE ZA DARMO na m-jak-milosc.pl i TVP.pl VOD

"M jak miłość" odcinek 1007 - co się wydarzyło?

Ewa (Dominika Kluźniak) łapie gumę i musi zmienić koło w samochodzie. Pomaga jej Marek (Kacper Kuszewski). Przyjaciółka nadal czuje się zraniona i traktuje go z dystansem. Kilka godzin później niezrażony tym Marek wyznaje Ewie miłość.

Ula (Iga Krefft) obchodzi urodziny. Nastolatka jest przekonana, że o jej święcie pamięta tylko Anna (Tamara Arciuch). W Grabinie czeka na jubilatkę niespodzianka - rodzina wydała na jej cześć przyjęcie.

Janka (Joanna Osyda) żegna się z rodziną i wraca do USA. Przed wyjazdem ukrywa u Mostowiaków broń. Tego samego dnia rewolwer znajdują Mateusz (Krystian Domagała) i Antek (Jakub Jankiewicz). Wkrótce Darek (Paweł Ferens) podrzuca do Grabiny anonim z groźbami.

Paweł (Rafał Mroczek) coraz bardziej zbliża się do Ali (Olga Frycz) i Basi (Gabriela Raczyńska). Odkrywa, że dziewczynka chce wyswatać go ze swoją mamą, by obie zostały w Polsce.

Obejrzyj: M jak MIŁOŚĆ ONLINE - wszystkie NOWE ODCINKI w internecie >>>

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: