SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale galerie M jak miłość odc. 992. Marcin przyznaje się Grzegorzowi do romansu z Weroniką - zdjęcia

M jak miłość odc. 992. Marcin przyznaje się Grzegorzowi do romansu z Weroniką - zdjęcia

14.05.2013, godz. 20:13
M jak MIŁOŚĆ odc. 992. Grzegorz Chodakowski (Wojciech Majchrzak)
M jak MIŁOŚĆ odc. 992. Grzegorz Chodakowski (Wojciech Majchrzak) foto: MTL Maxfilm/m-jak-miłość.pl

M jak miłość odcinek 992 we wtorek, 14.05.2013, o godz. 20:40 w TVP2. Co wydarzy się w M jak miłość, odc. 992? Czy Grzegorz (Wojciech Majchrzak) dowie się o intrydze Weroniki (Elżbieta Jędrzejewska)? Młody Chodakowski widząc rozgoryczenie ojca po rozstaniu z Weroniką  nie może dłużej ukrywać prawdy. Marcin (Mikołaj Roznerski) z M jak miłość wyznaje ojcu powody, dla których Weronika postanowiła się z nim związać.

W 990 odcinku M jak miłość Weronika (Elżbieta Jędrzejewska) zaprasza do siebie Marcina (Mikołaj Roznerski) i Grzegorza (Wojciech Majchrzak). Młody Chodakowski zjawia się jako pierwszy. Wkrótce odbiera telefon od ojca. Ten informuje go, że zamierza się oświadczyć swojej przyjaciółce. Przejęty Marcin nie wypija drinka, do którego Weronika wcześniej dosypała środek odurzający... Marcin orientuje się, że Weronika zaplanowała zemstę i zdaje sobie sprawę z tego, że związek Weroniki z Grzegorzem to tylko przebiegła gra kobiety.

>>> M jak MIŁOŚĆ odc. 992. MOSTOWIAKOWIE przegrywają w sądzie. DOM Mostowiaków w GRABINIE na SPRZEDAŻ? - ZDJĘCIA

M jak miłość - więcej o serialu >>>

W 992 odcinku serialu M jak miłość Weronika przyznaje Marcinowi, że złamała serce jego ojcu, by zemścić się na nim za porzucenie jej. Chłopak zauważa rozpacz Grzegorza i nie może dłużej ukrywać tego, co łączyło go z Weroniką. W końcu decyduje się powiedzieć ojcu prawdę.

M jak miłość odcinek 992 we wtorek, 14.05.2013, o godz. 20:40 w TVP2.

Chcesz wiedzieć więcej o serialu M jak miłość? Polub nas na Facebooku!

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: