SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale galerie M jak MIŁOŚĆ, odc. 983. MAŁGOSIA zrozpaczona. AGNIESZKA niszczy jej MAŁŻEŃSTWO z TOMKIEM. Co będzie z Małgosią?

M jak MIŁOŚĆ, odc. 983. MAŁGOSIA zrozpaczona. AGNIESZKA niszczy jej MAŁŻEŃSTWO z TOMKIEM. Co będzie z Małgosią?

15.04.2013, godz. 20:55
M jak MIŁOŚĆ odc. 983. MAŁGOSIA (Joanna Koroniewska)
foto: www.m-jak-milosc.pl

M jak MIŁOŚĆ odcinek 983 w poniedziałek, 15.04.2013, o godz. 20:40 w TVP2. Co wydarzy się w M jak MIŁOŚĆ odc. 983? Małgosia (Joanna Koroniewska) jest zrozpaczona. Ma dosyć tego, że jej mąż Tomek (Andrzej Młynarczyk) bardziej przejmuje się problemami Agnieszki (Magdalena Walach) niż kryzysem w ich małżeństwie. Tomek wyjeżdża do Szczecina, by pomóc przyjaciółce. Agnieszka z M jak MIŁOŚĆ niszczy małżeństwo MAŁGOSI i TOMKA Chodakowskich. Co będzie z Małgosią z M jak MIŁOŚĆ?

M jak MIŁOŚĆ odc. 983. SAMOBÓJSTWO AGNIESZKI. Agnieszka pisze list pożegnalny i próbuje się zabić - ZDJĘCIA >>>

Tomek (Andrzej Młynarczyk) domyśla się, że Agnieszka (Magdalena Walach) nie jest w najlepszym stanie. Postanawia odwiedzić dawną miłość, mimo że jego małżeństwo z Gosią przechodzi kryzys. Chodakowski po raz kolejny pokazuje, że przyjaciółka jest dla niego najważniejsza.

Kiedy  Małgosia (Joanna Koroniewska) dowiaduje się, że ukochany wyjechał do Szczecina, jest zrozpaczona. Ma żal do męża, że nie docenił jej poświęcenia i opieki, którą mu dostarczała, gdy nie mógł chodzić i groziło mu kalectwo przez całe życie.

M jak MIŁOŚĆ - więcej o serialu

Wkrótce Małgosia spotyka się ze swoją siostrą Martą (Dominika Ostałowska). Zrozpaczona opowiada jej o swoich problemach z mężem i żali się, że Tomek nie przejmuje się tym, iż ich związek jest w rozsypce. - Znowu zaczyna się jazda z Agnieszką... Był chory, tak? I byłam mu potrzebna, a teraz... - stwierdza ze łzami w oczach.

M jak MIŁOŚĆ odcinek 983 w poniedziałek, 15.04.2013, o godz. 20:40 w TVP2.

Chcesz wiedzieć więcej o serialu M jak MIŁOŚĆ? Polub nas na FACEBOOKU!

M jak MIŁOŚĆ odc. 983. LUCJAN poznaje prawdę o Hannie Mostowiak. SIOSTRA LUCJANA PRZEŻYŁA WOJNĘ >>>

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: