SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale galerie M jak MIŁOŚĆ odc. 982. POCAŁUNEK ARTURA i Teresy. Artur ZDRADZI MARYSIĘ z Teresą?

M jak MIŁOŚĆ odc. 982. POCAŁUNEK ARTURA i Teresy. Artur ZDRADZI MARYSIĘ z Teresą?

09.04.2013, godz. 18:30
M jak MIŁOŚĆ odc. 982. Teresa Drawicz (Dominika Łakomska), Artur Rogowski (Robert Moskwa)
M jak MIŁOŚĆ odc. 982. Teresa Drawicz (Dominika Łakomska), Artur Rogowski (Robert Moskwa) foto: © MTL Maxfilm

Teresa Drawicz (Dominika Łakomska) z M jak MIŁOŚĆ ma coraz większą ochotę na Artura Rogowskiego (Robert Moskwa). Ostatnio mąż Marysi (Małgorzata Pieńkowska) często przyjeżdża z Norwegii do Polski, bo prawniczka Teresa pomaga mu w sprawie konfliktu z szefem. W M jak MIŁOŚĆ odcinek 982 we wtorek, 9.04.2012, w ramach wdzięczności zaprasza Teresę na obiad przy lampce wina. Nagle Teresa zaczyna całować Rogowskiego. Czy Artur zdradzi Marysię z Teresą?

M jak MIŁOŚĆ odc. 982. KRYZYS u Chodakowskich. MAŁGOSIA i TOMEK oddalają się od siebie - ZDJĘCIA >>>

Romans Artura i Teresy wisi w powietrzu. Rogowski zbliżył się do prawniczki, koleżanki z sądu Marty Budzyńskiej (Dominika Ostałowska), kiedy przyjechał do Polski, bo w klinice w Norwegii, w której od kilku miesięcy pracuje, zaczął mieć problemy z szefem. Teresa Drawicz udzieliła Arturowi fachowej porady prawnej, a przy okazji wciągnęła go w "niewinny" flirt.

W 982 odcinku M jak MIŁOŚĆ lekarz zaprasza prawniczkę na obiad, podczas którego nagle przytrafia się im namiętny pocałunek… Nie wiedzieć kiedy spotkanie przyjaciół szybko zamienia się w randkę.

M jak MIŁOŚĆ - więcej o serialu >>>

Teresa z M jak MIŁOŚĆ już nie ukrywa, że flirt jej nie wystarcza i posuwa się dalej. Jest gotowa na wszystko byle Artur zwrócił na nią uwagę. I nie odstrasza ją ani obrączka, ani fakt, że Rogowski jest wierny żonie i zakochany w niej do szaleństwa. Kiedy zaczyna całować swojego klienta, Artur początkowo nie protestuje. W końcu jednak przychodzi chwila opamiętania. Przeprasza Teresę, że być może wysyłał jej mylne sygnały.

Wydaje się, że Artur nie jest zdolny do zdrady, ale przy uwodzicielskiej Teresie zapomina o Marysi. Czy prawniczka dopnie swego i nakłoni Artura do skoku w bok?

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Polub nas na FACEBOOKU!

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: