SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale galerie M jak MIŁOŚĆ odc. 967. AGNIESZKA WALCZY o przyjaźń TOMKA

M jak MIŁOŚĆ odc. 967. AGNIESZKA WALCZY o przyjaźń TOMKA

01.02.2013, godz. 14:00
M jak MIŁOŚĆ. Agnieszka (Magdalena Walach), Tomek (Andrzej Młynarczyk)
M jak MIŁOŚĆ. Agnieszka (Magdalena Walach), Tomek (Andrzej Młynarczyk) foto: materiały prasowe

M jak MIŁOŚĆ odc. 967 w poniedziałek, 18.02.2013 w TVP2. AGNIESZKA (Magdalena Walach) z M jak MIŁOŚĆ nie może się pogodzić z faktem, że jej przyjaźń z Tomkiem (Andrzej Młynarczyk) legła w gruzach. Po tym jak skrzywdziła Marcina (Mikołaj Roznerski), Tomek wyznał Agnieszce, że nie chce jej znać. Zakochana w Tomku prokurator nie poddaje się i postanawia walczyć o Tomka. W 967 odcinku M jak MIŁOŚĆ Agnieszka jedzie do Grabiny i próbuje wyjaśnić co zaszło z Marcinem! Tomek nie chce jej słuchać. Co dalej z Agnieszką, czy zniknie na dobre z życia Chodakowskiego?

Hubert ZDUNIAK w M jak MIŁOŚĆ. SYN Dominiki OSTAŁOWSKIEJ miał WYPADEK i omal nie ZGINĄŁ - ZDJĘCIA >>>

Kilka dni po wyjeździe Tomka i Małgosi (Joanna Koroniewska) z Warszawy w Grabinie zjawia się Agnieszka. W M jak MIŁOŚĆ odcinek 967 Olszewska przyjeżdża na wieś, by wyjaśnić Tomkowi co zaszło między nią a Marcinem. Pech chce, że właśnie wtedy u Mostowiaków są także Marcin z Kasią (Agnieszka Sienkiewicz).

Wizyta Agnieszki wyprowadza Tomka z równowagi. Sparaliżowany mąż Małgosi każe jej zniknąć z jego życia i więcej się nie pokazywać. Na nic zdają się prośby i błagania Agnieszki, by dał jej jeszcze jedną szansę.

Załamana Agnieszka wraca do Warszawy. Bije się jednak z myślami, że nie wie co się dzieje u Tomka. Zadręcza więc Grzegorza (Wojciech Majchrzak) telefonami z pytaniem o zdrowie Chodakowskiego. W końcu Grzegorz odwiedza ją i prosi, by zostawiła jego brata w spokoju.

M jak MIŁOŚĆ - więcej o serialu >>>

W M jak MIŁOŚĆ odc. 968 (emisja we wtorek, 19.02.2013) Agnieszka zwierza się Grzegorzowi, że kocha Tomka, i zapewnia, że nie robiła żadnych nadziei Marcinowi. Czy starszy brat Tomka uwierzy w słowa Agnieszki i będzie próbował ją pocieszyć? Czy przyjaźń Tomka i Agnieszki jest już definitywnie skończona?

Chcesz wiedzieć więcej o serialu M jak MIŁOŚĆ? Polub nas na FACEBOOKU!

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: