SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale galerie M jak MIŁOŚĆ odc. 966. TOMEK STAJE na własnych NOGACH. CZY Tomek BĘDZIE CHODZIŁ?

M jak MIŁOŚĆ odc. 966. TOMEK STAJE na własnych NOGACH. CZY Tomek BĘDZIE CHODZIŁ?

25.01.2013, godz. 15:00
M jak MIŁOŚĆ. Tomek (Andrzej Młynarczyk)
M jak MIŁOŚĆ. Tomek (Andrzej Młynarczyk) foto: © MTL Maxfilm

M jak MIŁOŚĆ odc. 966 we wtorek, 12.02.2013, w TVP2. Czy Tomek z M jak MIŁOŚĆ będzie chodził? Już wkrótce Tomek (Andrzej Młynarczyk) zrozumie, że alkohol oraz leki antydepresyjne nie przywrócą mu władzy w nogach i znajdzie w sobie siłę, by nareszcie wstać z wózka inwalidzkiego. Tomek za namową Małgosi (Joanna Koroniewska) zgadza się wyjechać do Grabiny. U Mostowiaków stopniowo wracają mu chęci do walki z kalectwem. W 966 odcinku M jak MIŁOŚĆ Tomek po raz pierwszy od wypadku staje na własnych nogach!

Joanna KORONIEWSKA ODCHODZI z M jak MIŁOŚĆ. Co z Małgosią? Czy jej mąż Tomek będzie z Agnieszką? >>>

Małgosia robi co może, by wspierać Tomka w trudnych chwilach i nakłonić go do rehabilitacji, dzięki której ma szanse odzyskać pełną sprawność, ale sparaliżowany Tomek odrzuca pomoc żony.

Wszystko zmienia się gdy Chodakowscy wyjeżdżają razem do Grabiny. Chociaż początkowo Tomek źle znosi zmianę otoczenia, dręczy się tym, że jest zdany na pomoc Małgosi, Barbary (Teresa Lipowska), a nawet Mateusza (Krystian Domagała), to powoli przekonuje się, że cała rodzina tak bardzo troszczy się o niego, bo jest dla nich ważny.

M jak MIŁOŚĆ - więcej o serialu >>>


W 965 odcinku M jak MIŁOŚĆ Basia odbywa z zięciem poważną rozmowę. Stara się nie naciskać i nie sprawiać mu przykrości, ale dosyć dobitnie upomina Tomka, by odstawił antydepresanty i uwierzył w siebie. To dzięki teściowej Chodakowski w końcu zdaje sobie sprawę, że nie może dłużej użalać się nad sobą.

W M jak MIŁOŚĆ odc. 966 sparaliżowany policjant zmienia swoje nastawienie. Poświęcenie kochającej żony Małgosi motywuje Tomka do walki. Basia i Lucjan (Witold Pyrkosz) z radością zauważają zmianę w zachowaniu zięcia. Wysiłek Tomka się opłaca. Po raz pierwszy od wypadku udaje mu się stanąć o własnych siłach.

M jak MIŁOŚĆ. AGNIESZKA zniknie z życia Tomka i BĘDZIE z
GRZEGORZEM? - ZDJĘCIA >>>

Cała rodzina na nowo odzyskuje wiarę, że Tomek będzie chodził. Kiedy w 967 odcinku M jak MIŁOŚĆ mały Wojtuś (Franek Korzeniewski), który zostaje w ogrodzie pod opieką ojca zaczyna krztusić się pestką od śliwki, Tomek znów wstaje z wózka i ratuje syna przed śmiercią.

Chcesz wiedzieć więcej o M jak MIŁOŚĆ i innych serialach? Polub nas na FACEBOOKU!

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: