SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale galerie M jak MIŁOŚĆ odc. 961. Krwawa BÓJKA MARCINA nad WISŁĄ. Co z Marcinem po bójce? - ZDJĘCIA

M jak MIŁOŚĆ odc. 961. Krwawa BÓJKA MARCINA nad WISŁĄ. Co z Marcinem po bójce? - ZDJĘCIA

28.01.2013, godz. 20:05
M jak MIŁOŚĆ. Marcin Chodakowski (Mikołaj Roznerski)
M jak MIŁOŚĆ. Marcin Chodakowski (Mikołaj Roznerski) foto: m-jak-miłość.pl

M jak MIŁOŚĆ odc. 961 w poniedziałek, 28.01.2013. W 961 odcinku M jak MIŁOŚĆ Marcin Chodakowski (Mikołaj Roznerski) cierpi po rozstaniu z Agnieszką (Magdalena Walach), a właściwie po tym jak Olszewska dała mu kosza. Marcin topi swoje smutki w alkoholu. Pijany jedzie nad Wisłę i wdaje się w bójkę z podejrzanymi typami. Przez jakiś czas nie daje znaku życia, auto z dokumentami porzuca nad rzeką. U Kasi (Agnieszka Sienkiewicz) i Maczety (Mieszko Barglik) zjawia się policja, która szuka chłopaka. Co się stało z Marcinem?  Ciężko pobity zjawia się w mieszkaniu Małgosi (Joanna Koroniewska) i Tomka (Andrzej Młynarczyk). Wyznaje wujowi, że jest załamany, bo przeżył zawód miłosny. Tomek wie, że chodzi o Agnieszkę.

M jak MIŁOŚĆ odc. 960. MARCIN i AGNIESZKA razem W ŁÓŻKU, a Kasia cierpi przez Marcina >>>

W M jak MIŁOŚĆ odcinek 961 odtrącony przez Agnieszkę Marcin upija się z rozpaczy. Zakochany chłopak dzwoni do niej w nadziei, że zmieniła zdanie, jednak Olszewska pozbawia go złudzeń - nigdy nie będą razem. Załamany chłopak wdaje się w bójkę nad Wisłą z podejrzanym typkiem, który wygląda jak bandyta.

Marcin nie ma żadnych szans rosłym osiłkiem.  Pobity i wyczerpany zjawia się w mieszkaniu Chodakowskich. Tymczasem zaniepokojony Grzegorz (Wojciech Majchrzak) zastanawia się, co dzieje się z jego synem.

M JAK MIŁOŚĆ - więcej o serialu >>>


Tomek, któremu pijany bratanek wyznaje że powodem jest zawód miłosny od razu domyśla się, że chodzi o Agnieszkę. Odwiedza Olszewską i próbuje się dowiedzieć, co naprawdę wydarzyło się między nią a Marcinem. Agnieszka przyznaje się Tomkowi, że nie chciała skrzywdzić Marcina.

Chodakowski nie zamierza jednak słuchać żadnych wyjaśnień. W ostrych słowach mówi jej, że to koniec ich przyjaźni. - Nie chcę cię znać - rzuca do Agnieszki.

Czy bójka nad Wisłą będzie miała swoje konsekwencje? Marcin znajdzie pocieszenie w ramionach Kasi?

M jak MIŁOŚĆ. KASIA i MARCIN - ich przyjaźń przerodzi się w miłość - ZDJĘCIA >>>

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: