SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale galerie M jak MIŁOŚĆ odc. 960. NOWE MIESZKANIE Marty i Andrzeja. Andrzej mistrzem niespodzianek - ZDJĘCIA

M jak MIŁOŚĆ odc. 960. NOWE MIESZKANIE Marty i Andrzeja. Andrzej mistrzem niespodzianek - ZDJĘCIA

20.01.2013, godz. 11:15
M jak MIŁOŚĆ odc. 960. Andrzej Budzyński (Krystian Wieczorek), Marta (Dominika Ostałowska)
M jak MIŁOŚĆ odc. 960. Andrzej Budzyński (Krystian Wieczorek), Marta (Dominika Ostałowska) foto: m-jak-milosc.pl/TVP

M jak MIŁOŚĆ odc. 960 we wtorek, 22.01.2013 w TVP2. W 960 odcinku M jak MIŁOŚĆ Marta Budzyńska (Dominika Ostałowska) i Ania (Julia Paćko) wracają z wakacji nad morzem, ale nie mogą dostać się do mieszkania. Marta nie wie, że to część niespodzianki jaką przygotował dla niej Andrzej (Krystian Wieczorek). Pod nieobecność żony Budzyński zmienił wystrój ich mieszkania. Stare-nowe mieszkanie Marty i Andrzeja wygląda zupełnie inaczej. Marta jest zachwycona niespodzianką od męża. Wieczorem prawnik daje jej jeszcze jeden prezent...

M jak MIŁOŚĆ odc. 967. TOMEK WSTAJE z WÓZKA, by ratować życie Wojtusia. CHODAKOWSKI znowu będzie CHODZIŁ! >>>

W małżeństwie Marty i Andrzeja już dawno nie panowała taka sielanka, ale to tylko cisza przed burzą. Niebawem w życiu Budzyńskim pojawi się bowiem Edyta (Ewa Bukowska), była dziewczyna Andrzeja, z którą ma 10-letniego syna Piotra (Hubert Zduniak). Mąż Marty dopiero po latach dowiaduje się, że jest ojcem chłopca.

Zanim jednak to nastąpi Andrzej przygotował dla Marty znacznie przyjemniejszą niespodziankę. W M jak MIŁOŚĆ odc. 960 stęskniony Andrzej wita żonę i córkę, które skróciły swoje wakacje na Helu i wróciły wcześniej do domu. Na prośbę Andrzeja próg mieszkania przekraczają z zamkniętymi oczami. Kiedy obie otwierają oczy nie wierzą w to co widzą.

M jak MIŁOŚĆ - więcej o serialu >>>


Mieszkanie Marty i Andrzeja po remoncie wyglądą zupełnie inaczej. Nowe kolory ścian, meble i wystrój kuchni, łazienki, salonu oraz pokoju Ani robią oszałamiające wrażenie na Marcie. Budzyńska nie wierzy, że mąż zrobił jej taką niespodziankę. Ale to jeszcze nie wszystko. Andrzej naprawdę się postarał i specjalnie dla ukochanej żony urządził gabinet, w którym mogłaby pracować.

Marta dziękuje Andrzejowi za wszystko, co dla niej zrobił. - Zmieniliśmy się przez ten czas odkąd jesteśmy razem. Od ślubu staliśmy się zupełnie innymi ludźmi. Teraz jesteśmy też przyjaciółmi - zwierza się mężowi.

Wieczorem Andrzej ma dla Marty jeszcze jeden prezent. Rozsypuje na podłodze oraz na łóżku płatki czerwonych róż i rozebrany czeka na żonę w sypialni. Na widok Andrzeja w płatkach kwiatów Marta nie jest w stanie zapanować nad wybuchem śmiechu.

M JAK MIŁOŚĆ. ANDRZEJ ma dziecko. SYN Dominiki OSTAŁOWSKIEJ i EWA BUKOWSKA w M jak MIŁOŚĆ >>>

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: