SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale galerie M jak MIŁOŚĆ odc. 939. KASIA w SUKNI ŚLUBNEJ. Czy przed ślubem PORZUCI ROBERTA dla Marcina - ZDJĘCIA

M jak MIŁOŚĆ odc. 939. KASIA w SUKNI ŚLUBNEJ. Czy przed ślubem PORZUCI ROBERTA dla Marcina - ZDJĘCIA

24.10.2012, godz. 07:43
M jak MIŁOŚĆ, odc. 939. Kasia (Agnieszka Sienkiewicz) w sukni ślubnej
M jak MIŁOŚĆ, odc. 939. Kasia (Agnieszka Sienkiewicz) w sukni ślubnej foto: © MTL Maxfilm

KASIA Mularczyk (Agnieszka Sienkiewicz) z M jak MIŁOŚĆ przyjęła oświadczyny policjanta Roberta (Paweł Góralski) i przygotowuje się do ślubu. W M jak MIŁOŚĆ odc. 939 we wtorek, 23.10.2012, Kasia odwiedza z Markiem Mostowiakiem (Kacper Kuszewski) salon sukien ślubnych i przymierza jedną z nich. Ślub Kasi i Roberta stanie pod znakiem zapytania, bo niespodziewanie Kasia zakocha się w Marcinie Chodakowskim (Mikołaj Roznerski). Czy Kasia porzuci Roberta dla Marcina?

M jak MIŁOŚĆ ONLINE - wszystkie odcinki po wakacjach 2012 w internecie >>>

W M jak MIŁOŚĆ odc. 939 Marek Mostowiak zawozi Kasię do salonu sukien ślubnych.  Kasia wybiera jeden z modeli - piękna białą suknię, wyszywaną koronką z długim trenem. Niestety suknia ślubna okazuje się ponad możliwości finansowe dziewczyny, Mostowiak wpada na pomysł, by taki sam model uszyła Kisielowa.

Po powrocie do domu Marek zauważa brak entuzjazmu u Barbary w związku ze ślubem Kasi. - Mam wyrzuty sumienia, że namieszałam jej w głowie. Niepotrzebnie powiedziałam jej, że prawdziwa miłość przychodzi z czasem - wyznaje synowi Barbara.

M jak MIŁOŚĆ - więcej o serialu >>>

 

Tymczasem Robert zauważa, że Kasia jest przygnębiona. Ona przyznaje, że denerwuje się z powodu kosztów ślubu. Potem zwierza się Barbarze, że jednak ma wątpliwości, czy dobrze robi wychodząc za Roberta. Mostowiakowa pociesza ją, że Kisielowa uszyje jej suknię, a ona podaruje materiał.

Później Kasia i Marek spacerują po sadzie. Kasia dziękuje Markowi za pomoc, wsparcie i dobre rady.
- Nikt wcześniej tak o mnie nie dbał - mówi Kasia i delikatnie gładzi Marka po policzku.
- Teraz Robert będzie się o ciebie troszczył - stwierdza Marek, a wtedy Kasia zbliża się jeszcze bardziej i delikatnie całuje go w usta.

W następnych odcinkach M jak miłość życie Kasi wywróci do góry nogami Marcin. Czarujący Marcin, który uwodzenie kobiet ma we rwi zawróci Kasi w głowie. Czy Kasia zostawi Roberta i będzie z Marcinem?

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: