SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale galerie M jak MIŁOŚĆ, odc. 933. KASIA wpada w oko MARCINOWI. Czy KASIA i MARCIN będą RAZEM - ZDJĘCIA

M jak MIŁOŚĆ, odc. 933. KASIA wpada w oko MARCINOWI. Czy KASIA i MARCIN będą RAZEM - ZDJĘCIA

02.10.2012, godz. 21:21
M jak MIŁOŚĆ, odc. 933. Maricn (Mikołaj Roznerski) i Kasia (Agnieszka Sienkiewicz
M jak MIŁOŚĆ, odc. 933. Maricn (Mikołaj Roznerski) i Kasia (Agnieszka Sienkiewicz foto: MTL Maxfilm/m-jak-miłość.pl

M jak MIŁOŚĆ odc. 933 we wtorek, 2.10.2012, w TVP2. W 933 odcinku M jak MIŁOŚĆ przyjaciółka Mostowiaków, Kasia Mularczyk (Agnieszka Sienkiewicz) spotyka na ulicy Marcina Chodakowskiego (Mikołaj Roznerski). Pierwsze spotkanie Kasi i Marcina przebiega w brutalnych okolicznościach. Marcin bije się z Ryszardem Kowalskim (Aleksander Mikołajczak), mężem swojej byłej kochanki Weroniki (Elżbieta Jędrzejewska). Początkowo Kasia naraża się na gniew Marcina, ale Chodakowski szybko mięknie pod urokiem Kasi. Czy to początek miłości Kasi i Marcina?

M jak MIŁOŚĆ, odc. 933 ONLINE dostępny w internecie >>>

W 933 odcinku M jak miłość dochodzi do konfrontacji, a potem bójki między Marcinem a Ryszardem Kowalskim. Mąż byłej kochanki Marcina w poprzednich odcinkach zaproponował mu współpracę. Kowalski chce pogrążyć niewierną żonę w sądzie i potrzebuje zeznań Marcina, który był utrzymankiem Weroniki.

Chodakowski nie zgodza się na taki układ. Na środku ulicy dochodzi do szarpaniny między Ryszardem a Marcinem, który odmawia zeznań w sądzie przeciwko Weronice. Ryszard grozi, że się zemści. Później Ryszard Kowalski spotyka się z Żaryną (Roman Bugaj) i daje mu pieniądze, by Chodakowski nie wyszedł cało z następnej walki bokserskiej z Grimakowem (Krzysztof Ogonek).

M jak MIŁOŚĆ - więcej o serialu >>>


Kiedy Marcin zaczyna okładać Ryszarda niespodziewanie pojawia się Kasia Mularczyk. Przyjaciółka Mostowiaków staje w obronie Ryszarda. Wściekły Marcin grozi jej, że jak się będzie wtrącać skończy tak samo. Chodakowskiemu daleko jednak do damskiego boksera, więc na szczęście dla Kasi kończy się tylko na pogróżkach.

Między Marcinem i Kasią rodzi się nić sympatii. Bratanek Tomka (Andrzej Młynarczyk) zauważa, że ma przed sobą śliczną dziewczynę... Czy Kasię i Marcina połączy miłość? W jednym z następnych odcinków M jak miłość Marcin pocałuje Kasię...


REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: