SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale galerie M jak miłość. Mikołaj Roznerski, Marcin z M jak miłość, zdradza jakie lubi dziewczyny

M jak miłość. Mikołaj Roznerski, Marcin z M jak miłość, zdradza jakie lubi dziewczyny

15.06.2013, godz. 15:56
M jak MIŁOŚĆ odc. 960. Marcin (Mikołaj Roznerski)
M jak MIŁOŚĆ odc. 960. Marcin (Mikołaj Roznerski) foto: MTL Maxfilm/m-jak-miłość.pl

Marcin z M jak miłość to typ uwodziciela i podrywacza, który złamał serce Kasi (Agnieszka Sienkiewicz), a sam wpadł w sidła Agnieszki (Magdalena Walach). Prywatnie Mikołaj Roznerski jest zupełnie inny. Serialowy Marcin ma 2-letniego syna Antka i towarzy szczęśliwy związek ze swoją dziewczyną, początkującą aktorką, której nazwiska nie chce ujawniać. Aktor M jak miłość, który jest jednym z ulubionych bohaterów damskiej cześci widowni ostatnio zdradził jakie dziewczyny go pociągają.

Marcin Chodakowski z M jak miłość wiosną 2013 wkroczył z rozmachem do serialu i od tamtej pory ożywia akcję. Bohater grany przez Mikołaja Roznerskiego notorycznie łamie kobiece serca, kłamie jak najęty i trenuje boks. Na liście jego miłosnych podbojów jest niezliczona liczba dziewczyn, a wśród nich zakochana po uszy Kasia, która marzy tylko o tym, by Marcin wyznał jej miłość. W ostatnich odcinkach M jak miłość przed wakacjami Chodakowski nawiązał jednak namiętny romans z Agnieszką, jak dotąd jedyną kobietą, której powiedział, że ją kocha.

>>> M jak miłość po wakacjach 2013. Marcin ratuje Kasię przed zemstą Krystiana, syna bandyty - zdjęcia

Życie prywatne Mikołaja Roznerskiego zupełnie odbiega od tego co Marcin prezentuje na ekranie. W tym roku aktor skończy 30 lat. Choć może się pochwalić młodzieńczym wyglądem, to jest już głową rodziny. Jego dziewczyna też jest aktorką, ich syn Antoś ma już 2 lata.

M jak MIŁOŚĆ - więcej o serialu >>>

- Staram się spędzać z synem jak najwięcej czasu. Jeśli nie mogę, robi to moja dziewczyna, która też jest aktorką. Staramy się układać plan tak, żeby dobrze wychodził na tym Antek i my. Oboje chcemy rozwijać się zawodowo, bo aktorstwo jest naszą pasją. Na razie dajemy radę - powiedział Mikołaj Roznerski w wywiadzie na stronie m-jak-milosc.pl.

Dziewczyna Mikołaja Roznerskiego stawia pierwsze kroki w zawodzie. Pracuje na etacie w teatrze w Warszawie. - Za chwilę będzie o niej głośno, bo jest bardzo zdolna - chwalił się aktor.

Mikołaj Roznerski w rozmowie z magazynem "Cosmopolitan" zdradził jakie dziewczyny mu się podobają, jakie kobiety sprawiają, że jego serce bije mocniej.

- Lubię dziewczyny "charakterne", z temperamentem, walczące, takie jak Joanna d'Arc, niezależne, gorące, ale też w jakiś sposób w tym wszystkim niewinne, żeby można było się nimi zaopiekować. Bo kobieta jest kobietą, a facet jest facetem i tak powinno być - wyznał Roznerski w "Cosmopolitan".

Chcesz wiedzieć więcej o serialu M jak MIŁOŚĆ? Polub nas na FACEBOOKU!

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: