SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale galerie "M jak miłość". Mikołaj Roznerski i jego dziewczyna Marta Juras razem w "M jak miłość"

"M jak miłość". Mikołaj Roznerski i jego dziewczyna Marta Juras razem w "M jak miłość"

03.08.2013, godz. 18:40
Mikołaj Roznerski i jego dziewczyna Marta Juras
Mikołaj Roznerski i jego dziewczyna Marta Juras foto: MTL Maxfilm/m-jak-milosc.pl/AKPA

Mikołaj Roznerski w nowych odcinkach "M jak miłość" po wakacjach 2013 zagra ze swoją dziewczyną Martą Juras. Marcin z "M jak miłość" to typ uwodziciela i podrywacza, który złamał serce Kasi (Agnieszka Sienkiewicz), a sam wpadł w sidła Agnieszki (Magdalena Walach). Prywatnie Mikołaj Roznerski jest zupełnie inny. Serialowy Marcin ma 2-letniego syna Antka i żyje w szczęśliwym związku. Jego partnerka, także aktorka Marta Juras, pojawi się w nowym sezonie "M jak miłość" jesienią 2013.


Mikołaj Roznerski bardzo chroni swoje życie prywatne i nie opowiada w wywiadach o swojej rodzinie. Przez długi czas nie było nawet wiadomo kto jest jego dziewczyną, a zarazem matką jego 2-letniego syna Antka. Serialowy Marcin z "M jak miłość" nie ujawnia bowiem w mediach nazwiska swojej partnerki. Teraz jednak wyszło na jaw, że prywatnie dziewczyną Roznerskiego jest Marta Juras.

>>> "M jak miłość". Marta strzela do bandyty Wojdasa. Łukasz w śmiertelnym niebezpieczeństwie

Kim jest dziewczyna Mikołaja Roznerskiego?

27-letnia Marta Juras wielbicielom seriali na pewno jest już dobrze znana. Aktorka pojawiła się m.in. w serialach: "Przepis na życie" (Pati - kucharz z Kardamonu), "Głęboka woda" (Iza Korwin), "Czas honoru" (Hanna Głowacka) oraz "Na dobre i na złe" (niewidoma pacjentka Roma).

- Za chwilę będzie o niej głośno, bo jest bardzo zdolna. Pracuje na etacie w teatrze w Warszawie - chwalił swoją dziewczynę serialowy Marcin z "M jak miłość". się aktor.

>>> "M jak miłość". Śmierć Małgosi wstrząsem dla Mostowiaków. Jak umrze Małgosia z "M jak miłość"?


W 2011 roku Mikołaj Roznerski i Marta Juras zostali rodzicami Antosia. Od tego czasu aktor "M jak miłość" przewartościował swoje życie - teraz najważniejsza jest dla niego rodzina.

- Staram się spędzać z synem jak najwięcej czasu. Jeśli nie mogę, robi to moja dziewczyna. Układamy nasz plan dnia tak, żeby dobrze wychodził na tym Antek i my. Oboje chcemy rozwijać się zawodowo, bo aktorstwo jest naszą pasją. Na razie dajemy radę - powiedział Roznerski w wywiadzie na stronie m-jak-milosc.pl.

Prywatnie Mikołaj Roznerski jest dojrzały, odpowiedzialny i pokorny w pracy. Synek Antoś nie ogląda swoich rodziców w serialach, bo aktor nie ma w domu telewizora. - Stawiamy na inne rozrywki i sposoby poznawania świata. Spacery, samochody na resorach - powiedział.

Jak podaje dwutygodnik "Świat seriali" Marta Juras pojawi się w nowych odcinkach "M jak miłość" jesienią 2013 we wspólnych scenach z Mikołajem Roznerskim. Nie wiadomo jeszcze kogo zagra orawdziwa dziewczyna Marcina z "M jak miłość".

>>> Co nowego w "M jak miłość" po wakacjach 2013 - WSZYSTKIE SZCZEGÓŁY

Chcesz wiedzieć więcej o serialu "M jak miłość"? Polub nas na Facebooku!

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: