SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale galerie ''M jak miłość.'' Marta Juras jako Eryka Buford. Kim jest nowa aktorka w "M jak miłość"?

''M jak miłość.'' Marta Juras jako Eryka Buford. Kim jest nowa aktorka w "M jak miłość"?

19.11.2013, godz. 20:58
M jak miłość odc. 1018. Eryka Buford (Marta Juras)
M jak miłość odc. 1018. Eryka Buford (Marta Juras) foto: MTL Maxfilm/m-jak-miłość.pl

W 1018 odcinku ''M jak miłość'' do obsady dołącza nowa bohaterka. Była dziewczyna serialowego Marcina Chodakowskiego (Mikołaj Roznerski) to nowa gwiazda serialu ''M jak miłość''. Marta Juras wciela się w rolę Eryki Buford, siostry Janki (Joanna Osyda). W "M jak miłość" już wkrótce zobaczymy Erykę i Marcina Chodakowskiego razem. Jednak w życiu prywatnym nie są już parą. Mikołaj Roznerski zostawił Martę i ich synka Antosia dla Olgi Bołądź. Jak byłym kochankom pracowało się na jednym planie? Zobaczymy w najbliższych odcinkach ''M jak miłość''.

"M jak miłość" odcinek 1018 - wtorek, 19.11.2013, o godz. 20.40 w TVP2

Eryka przyjeżdża do Grabiny żeby odnaleźć swoją siostrę Jankę. Janka uciekła po zabicie gwałciciela. Za morderstwo niesłusznie został oskarżony Paweł Zduński (Rafał Mroczek). Buford pomaga w poszukiwaniach rodzinie Mostowiaków. Sama również bardzo martwi się o siostrę. Ostatecznie Eryka odnajduje Jankę i namawia ją, żeby złożyła zeznania. Dzięki temu Paweł wychodzi na wolność.

Zobacz: "M jak miłość" Marcin rzuci Kasię, bo zakocha się w Eryce Buford

Kim jest Marta Juras, czyli serialowa Eryka?


Marta Juras to młoda aktorka z imponującym stażem. Ma 27 lat. Jest absolwentką Akademii Teatralnej w Warszawie. Na koncie ma już 15 ról w serialach (m.in. "Przepis na życie" jako Pati, "Czas honoru" jako Hanna Głowacka, "Na dobre i na złe" - gościnnie jako Roma Majewska) jak i filmach pełnometrażowych. Była kiedyś w związku z Mikołajem Roznerskim. Trzy lata temu na świat przyszedł Antoś, syn Marty i Mikołaja.

Przeczytaj: "M jak miłość". Mikołaj Roznerski i Marta Juras razem tylko w serialu. Marcin z "M jak miłość" jest z Olgą Bołądź?

Jeśli wierzyć plotkom dziś aktorzy nie są już parą. Do czynienia ze sobą mają tylko na planie "M jak miłość". Trzeba przyznać, że to dość niekomfortowa sytuacja. Czy Eryka i Marcin będą dobrą parą w serialu skoro w życiu prywatnym im nie wyszło? Zobaczymy w serialu ''M jak miłość''. Kto wie, może tych dwoje znów coś do siebie poczuje?

Chcesz wiedzieć więcej? Odwiedź nas na Facebooku!

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: