SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale galerie ''M jak miłość''. Marta Juras i Mikołaj Roznerski nie rozstali się. Są razem w życiu i w "M jak miłość"

''M jak miłość''. Marta Juras i Mikołaj Roznerski nie rozstali się. Są razem w życiu i w "M jak miłość"

18.12.2013, godz. 07:20
M jak miłość odc. 1026. Marcin Chodakowski (Mikołaj Roznerski), Eryka Buford (Marta Juras)
M jak miłość odc. 1026. Marcin Chodakowski (Mikołaj Roznerski), Eryka Buford (Marta Juras) foto: MTL Maxfilm/m-jak-miłość.pl

Plotki o rozstaniu Marty Juras (27 l.) i Mikołaja Roznerskiego (30 l.), czyli Eryki i Marcina z "M jak miłość" okazały się totalną bzdurą. Mikołaj miał zostawić Martę dla koleżanki po fachu, Olgi Bołądź (29 l.). Na szczęście to tylko plotki! W tygodniku ''Na żywo'' Mikołaj dementuje te doniesienia. Jest szczęśliwy z Martą! Zakochani aktorzy spotkali się w serialu ''M jak miłość''. Jak im się razem pracowało? W 1026 odcinku ''M jak miłość'' zaczyna się ich serialowa przygoda Marcina i Eryki. A jak wygląda ich prywatne życie?

''M jak miłość'' odcinek 1026 - Marcin ratuje Erykę, emisja - 17.12.2013

Przystojniak Marcin z "M jak miłość" z pewnością ma wiele fanek. Niestety serialowy aktor jest zajęty. I choć krążyły plotki o jego rozstaniu z Martą Juras, to nie prawda. Roznerski sam przyznaje: '' W serialu jestem bawidamkiem, ale prywatnie z tego wyrosłem. Jestem dużo spokojniejszy niż mój bohater ''.

Zobacz:"M jak miłość". Marcin bohaterem. Ratuje Erykę Buford przed utonięciem! To początek nowej miłości

Mikołaj Roznerski od kilku lat  jest w szczęśliwym związku z Martą Juras. Trzy lata temu na świecie pojawił się Antek. Syn aktorów nie zna rodziców ze szklanego ekranu, ponieważ zakochani nie mają w domu telewizora. Mało tego, Marta i Mikołaj planują sprawić Antkowi rodzeństwo.

Przeczytaj:''M jak miłość''. Ciężko chora Magda walczy o życie w szpitalu. Czy Madzia z "M jak miłość" umrze?

Parze układa się dobrze w życiu prywatnym jak i zawodowym. Obecnie mają okazję pracować razem na planie serialu ''M jak miłość''. W 1026 odcinku w życiu Marcina Chodakowskiego pojawia się nowa kobieta. I jest nią właśnie ukochana Marta , czyli serialowa Eryka Buford! Dobrze im się razem pracowało?

- To dla nas nowe doświadczenie, nie da się ukryć, że trochę krępujące. Ale w sumie dobrze nam się grało. Nie chciałbym zdradzać szczegółów, powiem tylko, że w życiu serialowego Marcina pojawi się nowa kobieta i jest nią właśnie Eryka grana przez Martę'' - tłumaczy aktor.

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: