SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale galerie "M jak miłość". Marek i Ewa będą mieli dziecko? Dominika Kluźniak w ciąży. A co z "M jak miłość"?

"M jak miłość". Marek i Ewa będą mieli dziecko? Dominika Kluźniak w ciąży. A co z "M jak miłość"?

27.01.2014, godz. 08:58
M jak miłość odc. 1019. Ewa (Dominika Kluźniak), Marek Mostowiak (Kacper Kuszewski)
M jak miłość odc. 1019. Ewa (Dominika Kluźniak), Marek Mostowiak (Kacper Kuszewski) foto: MTL Maxfilm/m-jak-milosc.pl/AKPA

Marek Mostowiak (Kacper Kuszewski) z "M jak miłość" będzie ojcem? Czy Ewa zajdzie w ciążę z Markiem i urodzi mu dziecko? Przed scenarzystami "M jak miłość" nie lada wyzwanie, bo Dominika Kluźniak spodziewa się swojego drugiego dziecka. Aktorka jest w 4. miesiącu ciąży. Jak potoczą się losy Ewy Kolędy? Czy bohaterka grana przez Dominikę Kluźniak także będzie w ciąży?

Najpierw Katarzyna Cichopek, potem Anna Mucha, a teraz Dominika Kluźniak. Serialowa Ewa z "M jak miłość" to już trzecia aktorka, która w najbliższym czasie zostanie mamą. Jej dwie koleżanki z planu serialu cieszą się już urokami macierzyństwa, ale za kilka miesięcy także Kluźniak drugi raz zostanie mamą.

Przeczytaj: "M jak miłość". Ewa z "M jak miłość" ma nowego faceta. Dominika Kluźniak zakochana


Czy Ewa z "M jak miłość" będzie w ciąży?

Czy ciąża Dominiki Kluźniak oznacza, że Ewa też urodzi dziecko? A jeśli tak, to czy to Marek Mostowiak będzie szczęśliwym tatusiem? Miłość Ewy i Marka kwitnie. Już wkrótce zakochani zamieszkają razem w rodzinnym domu Mostowiaków w Grabinie. Czy zdecydują się też na wspólne dziecko? A może zaliczą małą "wpadkę"?

Na razie scenarzyści i producenci "M jak miłość" trzymają w tajemnicy jakie zmiany zrobią w scenariuszu "M jak miłość" w związku z ciążą Dominiki Kluźniak, bo odcinki kręcą w półrocznym wyprzedzeniem.

Zobacz: "M jak miłość". Marek zamieszka z Ewą i Anną. Trójkącik w domu Mostowiaków w Grabinie

Wiadomo tylko tyle, że Kluźniak poinformowała twórców "M jak miłość" o swoim stanie. Teraz, dopóki ciążowy brzuszek nie jest zbyt widoczny, zostanie nakręconych jak najwięcej scen. A co będzie potem z Ewą z "M jak miłość" czas pokaże...

Chcesz wiedzieć więcej? Odwiedź nas na Facebooku

 

 

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: