SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale galerie "M jak miłość". Marcin poderwie Jankę Buford i jej siostrę Erykę

"M jak miłość". Marcin poderwie Jankę Buford i jej siostrę Erykę

08.09.2013, godz. 11:09
M jak miłość odc. 1018. Eryka (Marta Juras), Janka Jane Buford (Joanna Osyda)
M jak miłość odc. 1018. Eryka (Marta Juras), Janka Jane Buford (Joanna Osyda) foto: MTL Maxfilm/m-jak-miłość.pl

W nowym sezonie "M jak miłość" po wakacjach 2013 wokół Marcina Chodakowskiego (Mikołaj Roznerski) zaczną się kręcić dwie nowe kobiety - Janka Buford (Joanna Osyda) i jej przyrodnia siostra Eryka (Marta Juras). Kasia, która bez wznajemności kocha się w Marcinie nie zamierza jednak odpuścić. W nowych odcinkach "M jak miłość" jesienią 2013 zapowiada się ostra walka trzech dziewczyn o serce Marcina. Kogo wybierze i z kim w końcu będzie Marcin z "M jak miłość"?

Eryka Buford to nowa bohaterka, która pojawi się w "M jak miłość" w nowych odcinkach 14 sezonu, ale dopiero na początku 2014 roku. Przyrodnia siostra Janki Buford przyjeżdża do Grabiny, by podziękować Lucjanowi (Witold Pyrkosz) i Barbarze (Teresa Lipowska) za ratunek. To dzięki pomocy Mostowiaków Eryce udaje się pokonać śmiertelną chorobę - nowotwór mózgu.

>>> "M jak miłość". Marcin znów namiesza. Kasia pójdzie w odstawkę przez Erykę?

Pojawienie się w życiu Janki przyrodniej siostry wprowadzi sporo zamieszania także w życiu Mostowiaków, bo obie dziewczyny zatrzymają się w Grabinie. Po brutalnym gwłacie Janka przejdzie przemianę.

- Eryka przylatuje ze Stanów Zjednoczonych i powoli osiedla się w Polsce. W tej chwili kręcimy jeszcze letnie odcinki "M jak miłość". Janka zmienia zupełnie swoje oblicze. Zakochuje się pierwszy raz w jakimś mężczyźnie i to troszeczkę psuje jej relacje z siostrą, bo jej siostra też zakochuje się w tym samym facecie - zdradziła w "Kulisach M jak miłość" Joanna Osyda.

>>> "M jak miłość". Mikołaj Roznerski i jego dziewczyna Marta Juras razem w "M jak miłość"


Już wiemy, że miłością Janki i Eryki będzie nie kto inny, tylko Marcin Chodakowski, największy uwodziciel w "M jak miłość". Marcin poznaje Erykę w bardzo dramatycznych okolicznościach. Ratuje siostrę Janki przed utonięciem.

Jak na nowe rywalki zareaguje Kasia, która przecież na razie bezskutecznie ugania się za Marcinem? O tym widzowie przekonają się oglądając nowe odcinki "M jak miłość" dopiero na początku 2014 roku.

- Marcin to dobry chłopak, tylko troszeczkę pogubiony. Po prostu nie nadąża za samym sobą. W nowym sezonie "M jak miłość" są trzy kandydatki do podrywu. Jedną z nich jest Joanna Osyda, jest jak zawsze Agnieszka Sienkiewicz  oraz nowa aktorka Marta Juras - powiedział Mikołaj Roznerski, który prywatnie jest chłopakiem serialowej Eryki.

>>> Co nowego w "M jak miłość" po wakacjach 2013 - WSZYSTKIE SZCZEGÓŁY

Chcesz wiedzieć więcej o "M jak miłość"? Polub nas na Facebooku!

Zobacz cały wywiad z Mikołajem Roznerskim na se24.tv >>>


Źródło: Marta Kawczyńska
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: