SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale galerie M jak MIŁOŚĆ. MAŁGOSIA WRÓCI do byłego męża MICHAŁA? - ZDJĘCIA

M jak MIŁOŚĆ. MAŁGOSIA WRÓCI do byłego męża MICHAŁA? - ZDJĘCIA

13.04.2013, godz. 09:20
M jak MIŁOŚĆ. Małgosia (Joanna Koroniewska), Michał Łagoda (Paweł Okraska)
M jak MIŁOŚĆ. Małgosia (Joanna Koroniewska), Michał Łagoda (Paweł Okraska) foto:

No to mamy kolejny zwrot akcji w serialu M jak MIŁOŚĆ. Tym razem główną bohaterką będzie Joanna Koroniewska (35 l.), a właściwie jej filmowa Małgosia. Oto w jej życiu pojawi się jej pierwszy mąż Michał Łagoda, czyli Paweł Okraska (38 l.).

Joanna KORONIEWSKA ODESZŁA z M jak MIŁOŚĆ, ale zagra w nowym SERIALU Polsatu - TO NIE KONIEC ŚWIATA? >>>

Ostatnio Małgosi nie wiedzie się najlepiej. Szczególnie w małżeństwie. Trwa poważny kryzys i nie zanosi się na to, żeby Tomek Chodakowski (Andrzej Młynarczyk, 33 l.) ponownie zbliżył się do żony.

Niespodziewanie do Polski przyjedzie Michał Łagoda, wielka miłość wtedy jeszcze Mostowiakówny. To jej pierwszy mąż. Oczywiście od razu skontaktuje się z Małgorzatą.

M jak MIŁOŚĆ - więcej o serialu >>>

- Czy mogłabyś mi towarzyszyć w pewnej biznesowej kolacji? - zapyta byłą ukochaną, a ona zgodzi się z chęcią. W sumie dawno go nie widziała, a przecież nie jest jej całkiem obojętny...

Tuż przed wejściem do restauracji Michał uprzedza jednak Małgosię o bardzo ważnym dla niego warunku - musi odegrać rolę jego obecnej żony. Wszystko pójdzie jak z płatka, więc oboje będą wracać w wyśmienitych nastrojach. Nagle Małgosia powie mu, że nie powinni się widywać zbyt często. - Za bardzo lubię te nasze spotkania - wyzna.

Łagoda nie dotrzyma jednak umowy. Powie Gosi wprost, że nadal ją kocha, że jest dla niego najważniejszą kobietą na świecie. Wręczy jej też cenny naszyjnik i... pocałuje.

Tak oto będą wyglądały ostatnie chwile Koroniewskiej na planie serialu. Aktorka postanowiła odejść z produkcji, więc scenarzyści najprawdopodobniej wyślą jej filmową postać razem z Łagodą za granicę...

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Polub nas na FACEBOOKU!

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: