SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale galerie M JAK MIŁOŚĆ. Małgorzata PIEŃKOWSKA ODCHODZI z M jak Miłość. Co się stanie z MARYSIĄ? Maria ROGOWSKA NIE UMRZE. Wyjedzie z Arturem do Norwegii

M JAK MIŁOŚĆ. Małgorzata PIEŃKOWSKA ODCHODZI z M jak Miłość. Co się stanie z MARYSIĄ? Maria ROGOWSKA NIE UMRZE. Wyjedzie z Arturem do Norwegii

12.10.2012, godz. 14:00
M JAK MIŁOŚĆ: Maria Rogowska (Małgorzata Pieńkowska)
foto: MTL Maxfilm/www.m-jak-milosc.pl

M JAK MIŁOŚĆ w poniedziałki i wtorki o godzinie 20:40 w TVP2. Małgorzata Pieńkowska ODCHODZI Z SERIALU M JAK MIŁOŚĆ. Maria Rogowska nie umrze. Córka Lucjana i Barbary wraz z całą rodziną wyjedzie do Norwegii, gdzie podejmie pracę w nowo powstającej klinice.

Małgorzata Pieńkowska ODCHODZI Z M JAK MIŁOŚĆ. Jeszcze jesienią zobaczymy ostatni odcinek z udziałem Małgorzaty Pieńkowskiej, która od 12 lat wcielała się w rolę Marysi, córki Barbary Mostowiak (Teresa Lipowska) z nieprawego łoża.

Aktorka od dawna mówiła, że chce pożegnać się z serialem. Miała ochotę zająć się produkcją spektakli teatralnych i udało się. Pieńkowska rozpoczyna nowy etap pracy artystycznej. Zadebiutowała w  roli producentki teatralnej. W styczniu 2012 w Warszawie odbyła się wystawiona przez jej firmę MANPI, prapremiera sztuki Daniela Dan Gordona WIĘZI RODZINNE. Spektakl spotkał się z bardzo dobrym przyjęciem publiczności. W wywiadzie dla TELE TYGODNIA wyznała też, że kroi jej się również nowa serialowa propozycja.

M JAK MIŁOŚĆ - więcej o serialu

Autorzy scenariusza postanowili jednak nie uśmiercać MARYSI ROGOWSKIEJ.

- Scenarzyści zapewne nie chcieli uśmiercać Marysi, bo jako jedna z Mostowiaków, jest jednym z filarów serialu. Zapowiadają, że ma wrócić za rok, ale ja wykluczam powrót na plan – powiedziała w wywiadzie.

M JAK MIŁOŚĆ, ODCINEK 939 we wtorek, 23.10.2012 - Maria i Artur zastanawiają się nad wyjazdem z Polski

Michał (Paweł Okraska) myśli o pozbyciu się przychodni. Renia (Hanna Bieluszko) jest oburzona, że Michał zaprosił przedstawiciela Permedu na rozmowę w sprawie sprzedaży lecznicy. Łagoda tłumaczy, że nie podjął jeszcze ostatecznej decyzji, co zrobi z Maria-Medem. Maria (Małgorzata Pieńkowska) i Artur (Robert Moskwa) zastanawiają się nad wyjazdem do siostry Artura, do Norwegii, gdzie chcą podjąć pracę w nowo powstającej klinice.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: