SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale galerie "M jak miłość". Kinga zdradzi Piotrka i odejdzie do Lubińskiego

"M jak miłość". Kinga zdradzi Piotrka i odejdzie do Lubińskiego

25.09.2013, godz. 10:47
M jak miłość. Kinga Zduńska (Katarzyna Cichopek), Piotrek (Marcin Mroczek)
M jak miłość. Kinga Zduńska (Katarzyna Cichopek), Piotrek (Marcin Mroczek) foto: MTL Maxfilm/m-jak-miłość.pl

Rozwód Kingi (Katarzyna Cichopek) i Piotrka (Marcin Mroczek) Zduńskich z "M jak miłość" jest blisko. Zaniedbywana przez męża Kinga powoli rozkochuje w sobie sąsiada Roberta Lubińskiego (Tomasz Borkowski). Już wkrótce w "M jak miłość" Kinga zdradzi Piotrka z Lubińskim. Na tym jednak nie koniec, bo Zduńska spakuje swoje rzeczy i odejdzie do kochanka! Wiemy już jakie będą kulisu romansu Kingi i Roberta Lubińskiego.

Koniec małżeństwa Zduńskich. Kinga zdradzi Piotrka z sąsiadem!

W związku Kingi i Piotrka Zduńskich już od dawna nie dzieje się dobrze. On poświęca cały swój czas na robienie kariery, a ona czuje się odtrącona i zaniedbywana przez męża. Sytuację wykorzystuje przystojny sąsiad, który sam po rozwodzie z żoną, ciężko doświadczony przez los szuka miłości i kobiety, z którą mógłby spędzić resztę życia. Kulisy romansu Kingi i Lubińskiego to typowy scenariusz małżeńskiej zdrady.

Spotkania z Robertem - wspólne patrzenie na gwiazdy, rozmowy na każdy temat - są dla Kingi odskocznią od monotonnego życia kury domowej. Uczucie między nimi pojawia się równolegle. Z każdym dniem zbliżają się do siebie coraz bardziej i otwierają swoje serca.

Zobacz koniecznie: KONKURS! Do wygrania książka o "M jak miłość"

- Lubiński czuje się samotny, obecność Kingi, jej ciepła i tego, że ona tworzy wokół siebie taką domową atmosferę sprawia, że on się powoli w niej zadurza - zdradziła w "Kulisach serialu M jak miłość" Katarzyna Cichopek.

Bliska przyjaźń Kingi z sąsiadem powoduje, że Piotrek zaczyna podejrzewać żonę o romans. - Te dwuznaczne sytuacje, maile, które przeczytał, rysunek, który zobaczył w domu Lubińskiego powodują, że w głowie Piotrka pojawia się scenariusz romansu Kingi - powiedział Rafał Mroczek.

Patrz też: "M jak miłość". Janka zabije gwałciciela Darka?

Zaniedbana przez męża Kinga, której ostatnio nie układa się także zawodowo, z podziwem patrzy na przystojnego, inteligentnego sąsiada. Imponuje jej to, że zaczyna się nią interesować właśnie taki mężczyzna. Robert Lubiński zakochuje się w Kindze i zapomina o tym, co dobre, a co złe.

- Robert nie przejmuje roli Piotrka. On wypełnia luki w tym czego Kindze brakuje w życiu. Daje jej to, czego nie ma w domu - wyznała serialowa Kinga. A Piotrek, który postawił bardziej na karierę niż rodzinę nie dostrzega, że żona potrzebuje jego zainteresowania.

Gwódź do trumny małżeństwa Kingi i Piotrka stanowi pocałunek Zduńskiej z Robertem, który widzowie zobaczą już w 1008 odcinku "M jak miłość". Niestety później będzie jeszcze gorzej. Zazdrość, ciągłe podejrzenia o zdradę, brak zaufania i wzajemnego porozumienia doprowadzają do tego, że Kinga spakuje swoje rzeczy i wyprowadzi się z domu do kochanka!

>>> Co nowego w "M jak miłość" jesienią 2013 - WSZYSTKIE SZCZEGÓŁY

Chcesz wiedzieć więcej o serialu "M jak miłość"? Polub nas na Facebooku!

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: