SuperSeriale galerie "M jak miłość". Kinga traci pracę. Ciąża Kasi Cichopek komplikuje życie Zduńskich

"M jak miłość". Kinga traci pracę. Ciąża Kasi Cichopek komplikuje życie Zduńskich

08.07.2013, godz. 08:49 / aktualizacja 11.08.2014, godz. 15:37
M jak miłość. Kinga (Katarzyna Cichopek), Piotrek (Marcin Mroczek)
M jak miłość. Kinga (Katarzyna Cichopek), Piotrek (Marcin Mroczek) foto: MTL Maxfilm/m-jak-miłość.pl

W "M jak miłość" po wakacjach 2013 małżeństwo Kingi (Katarzyna Cichopek) i Piotrka (Marcin Mroczek) Zduńskich musi się zmierzyć z kolejnymi problemami. Tym razem finansowymi. W nowym sezonie "M jak miłość" Kinga i Mirka (Andżelika Piechowiak) zostają zwolnione z pracy. Utrata pracy oznacza, że przez jakiś czas Piotrek, początkujący prawnik, będzie jedynym żywicielem rodziny. Komplikacje w życiu Kingi są związane z ciążą Katarzyny Cichopek, która jesienią zostanie drugi raz matką.

Katarzyna Cichopek w ciąży niemal przez całe wakacje będzie pracować na planie "M jak miłość", a grana przez nią Kinga nie zniknie z serialu.

- Scenarzyści serialu mają oczywiście pomysł, jak pokierować wątkiem Kingi Zduńskiej, tak by był on atrakcyjny dla widzów i żeby nie odczuli braku bohaterki. Jednocześnie przebieg wątku pozwoli aktorce spokojnie doczekać porodu. Nie mogę zdradzić jak potoczy się wątek Kingi Zduńskiej - to odległe odcinki z końca roku - powiedziała portalowi SuperSeriale.pl Karolina Baranowska w promocji serialu.

>>> "M jak miłość". Kasia Cichopek w ciąży nie zniknie z "M jak miłość"

Jakie będą dalsze losy Kingi Zduńskiej? Wiemy już na pewno, że w nowych odcinkach "M jak miłość" Kinga niebezpiecznie zbliży się do przystojnego sąsiada Roberta Lubińskiego (Tomasz Borkowski). Przy nim pierwszy raz od wielu miesięcy poczuje, że jej życie nabiera rumieńców i dreszczyku emocji, którego tak bardzo jej brakowało.

>>> M jak miłość po wakacjach 2013. Romans Kingi z sąsiadem Robertem Lubińskim? Kinga zdradzi Piotrka? - zdjęcia

To jednak nie wszystko, bo Kinga będzie też musiała się uporać z problemami finansowymi spowodowanymi utratą pracy. Kariera dziennikarki radiowej niespodziewanie się zakończy.

- Mirka i Kinga zostaną zwolnione. Zacznie się szukanie nowego pomysłu na życie, a ostatecznie moja bohaterka zdecyduje się na... nagrobki. Otworzy zakład kamieniarski - zdradziła w wywiadzie Andżelika Piechowiak.

Chcesz wiedzieć więcej o serialu M jak miłość? Polub nas na Facebooku!

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: