SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale galerie "M jak miłość". Kinga traci pracę. Ciąża Kasi Cichopek komplikuje życie Zduńskich

"M jak miłość". Kinga traci pracę. Ciąża Kasi Cichopek komplikuje życie Zduńskich

08.07.2013, godz. 08:49
M jak miłość. Kinga (Katarzyna Cichopek), Piotrek (Marcin Mroczek)
M jak miłość. Kinga (Katarzyna Cichopek), Piotrek (Marcin Mroczek) foto: MTL Maxfilm/m-jak-miłość.pl

W "M jak miłość" po wakacjach 2013 małżeństwo Kingi (Katarzyna Cichopek) i Piotrka (Marcin Mroczek) Zduńskich musi się zmierzyć z kolejnymi problemami. Tym razem finansowymi. W nowym sezonie "M jak miłość" Kinga i Mirka (Andżelika Piechowiak) zostają zwolnione z pracy. Utrata pracy oznacza, że przez jakiś czas Piotrek, początkujący prawnik, będzie jedynym żywicielem rodziny. Komplikacje w życiu Kingi są związane z ciążą Katarzyny Cichopek, która jesienią zostanie drugi raz matką.

Katarzyna Cichopek w ciąży niemal przez całe wakacje będzie pracować na planie "M jak miłość", a grana przez nią Kinga nie zniknie z serialu.

- Scenarzyści serialu mają oczywiście pomysł, jak pokierować wątkiem Kingi Zduńskiej, tak by był on atrakcyjny dla widzów i żeby nie odczuli braku bohaterki. Jednocześnie przebieg wątku pozwoli aktorce spokojnie doczekać porodu. Nie mogę zdradzić jak potoczy się wątek Kingi Zduńskiej - to odległe odcinki z końca roku - powiedziała portalowi SuperSeriale.pl Karolina Baranowska w promocji serialu.

>>> "M jak miłość". Kasia Cichopek w ciąży nie zniknie z "M jak miłość"

Jakie będą dalsze losy Kingi Zduńskiej? Wiemy już na pewno, że w nowych odcinkach "M jak miłość" Kinga niebezpiecznie zbliży się do przystojnego sąsiada Roberta Lubińskiego (Tomasz Borkowski). Przy nim pierwszy raz od wielu miesięcy poczuje, że jej życie nabiera rumieńców i dreszczyku emocji, którego tak bardzo jej brakowało.

>>> M jak miłość po wakacjach 2013. Romans Kingi z sąsiadem Robertem Lubińskim? Kinga zdradzi Piotrka? - zdjęcia

To jednak nie wszystko, bo Kinga będzie też musiała się uporać z problemami finansowymi spowodowanymi utratą pracy. Kariera dziennikarki radiowej niespodziewanie się zakończy.

- Mirka i Kinga zostaną zwolnione. Zacznie się szukanie nowego pomysłu na życie, a ostatecznie moja bohaterka zdecyduje się na... nagrobki. Otworzy zakład kamieniarski - zdradziła w wywiadzie Andżelika Piechowiak.

Chcesz wiedzieć więcej o serialu M jak miłość? Polub nas na Facebooku!

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: