SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale galerie "M jak miłość". Kasia w ciąży? Marcin będzie ojcem?

"M jak miłość". Kasia w ciąży? Marcin będzie ojcem?

26.09.2013, godz. 07:45
M jak miłość odc. 1010. Kasia (Agnieszka Sienkiewicz)
M jak miłość odc. 1010. Kasia (Agnieszka Sienkiewicz) foto: www.m-jak-milosc.pl

Kasia (Agnieszka Sienkiewicz) z "M jak miłość" w ciąży z Marcinem Chodakowskim (Mikołaj Roznerski)? Po tym, jak Agnieszka (Magdalena Walach) przyłapuje kochanka z współlokatorką w niedwuznacznej sytuacji, Marcin należy już tylko do Kasi. Seks z Kasią oznacza definitywny koniec romansu Marcina z Olszewską. Kasia wygrała walkę o serce babiarza. Jakby tego było mało, już wkrótce może ich łączyć jeszcze więcej... W 1011 odcinku "M jak miłość" Kasia podejrzewa, że spodziewa się dziecka Marcina!

W 1004 odcinku "M jak miłość" (emisja w poniedziałek, 30.09.2013) po kolacji u Tomka (Andrzej Młynarczyk), podczas której Marcin (Mikołaj Roznerski) w końcu przejrzał na oczy i zrozumiał, że Agnieszka (Magdalena Walach) nigdy nie pokocha go tak, jak kocha jego wujka, załamany chłopak wraca samotnie do mieszkania.

Sprawdź też: KONKURS! Do wygrania książka o "M jak miłość"

Po powrocie do domu wyznaje Kasi (Agnieszka Sienkiewicz), że poniósł porażkę. Miłosne niepowodzenie Chodakowskiego budzi u Kasi nadzieję, że jeszcze będą razem. Po chwili dziewczyna zaczynać całować Marcina. Kiedy Chodakowski zastyga w bezruchu ona przejmuje inicjatywę i przekonuje go, że o tym właśnie marzy. - Proszę cię... Nie robimy niczego złego... Ja tego chcę, chcę być z tobą! A potem niech się dzieje, co chce!

Zobacz: "M jak miłość". Kinga zdradzi Piotrka i odejdzie do Lubińskiego

Kasia i Marcin spędzają razem pierwszą noc. Być może wcale nie tak niezobowiązującą, jak im się wydawało! W 1011 odcinku "M jak miłość" Kasia traci przytomność. Nieprzytomną dziewczynę opiekuje się matka Marcina (Małgorzata Pieczyńska). Kasia jest niemal pewna, że przyczyną omdlenia jest ciąża. Czyżby spodziewała się dziecka Chodakowskiego?

>>> Co nowego w "M jak miłość" - WSZYSTKIE SZCZEGÓŁY

Chcesz wiedzieć więcej o serialu "M jak miłość"? Polub nas na Facebooku!

 

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: