SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale galerie ''M jak miłość''. Kasia odchodzi od Marcina. Co będzie z Kasią?

''M jak miłość''. Kasia odchodzi od Marcina. Co będzie z Kasią?

21.12.2013, godz. 09:00
M jak miłość odc. 1026. Marcin Chodakowski (Mikołaj Roznerski), Eryka Buford (Marta Juras)
M jak miłość odc. 1026. Marcin Chodakowski (Mikołaj Roznerski), Eryka Buford (Marta Juras) foto: MTL Maxfilm/m-jak-miłość.pl

W nowych odcinkach serialu ''M jak miłość'' Kasia (Agnieszka Sienkiewicz) rzuca Marcina (Mikołaj Roznerski). Choć robiła wszystko żeby relacje między nimi się polepszyły, to już nie ma sensu. Marcin nie kocha Kasi. Chodakowski ma inne plany. Teraz jego życie kręci się wokół niedawno poznanej Eryki (Marta Juras). Tego wyrozumiała Kasia nie zniesie. Zakochana w Chodakowskim dziewczyna poddaje się i zostawia liścik pożegnalny. To definitywny koniec ich związku?

W 1026 odcinku ''M jak miłość'' Marcin biegnie na ratunek Eryce. Dziewczyna od razu wpada przystojniakowi w oko. Związek z Kasią wisi na włosku a Marcin nie czuje potrzeby ratowania tej relacji.

Zobacz: ''M jak miłość''. Dramat Marcina. Nie wybaczy rodzicom, że ukrywali przed nim brata

Choć Chodakowski nie wierzył nigdy w miłość od pierwszego wejrzenia, chyba zmienił zdanie. Śliczna Eryka zawróciła mu w głowie. Marcin się zakochał! Tymczasem związek z Kasią nie jest zakończony. Marcin zdaje się tym nie przejmować. W najlepsze spędza czas z uratowaną dziewczyną i podrywa w sklepie Jankę (Joanna Osyda). 

Znajomość z Eryką nabiera zawrotnego tempa. Już kilka godzin po tym jak się poznali Eryka pyta czy się nią zaopiekuje. A Chodakowski bez chwili wahania odpowiada, że tak.

- Gdzieś kiedyś czytałam, że jak się komuś ratuje życie, to trzeba za to życie wziąć odpowiedzialność…. I co ty na to?
- Nie mam nic przeciw temu! - z uśmiechem na ustach odpowiada Marcin.

Kiedy wieczór rozłączył tych dwoje zorientowali się, że nie mają do siebie kontaktu. Czy Marcin odnajdzie Erykę?

Przeczytaj: "M jak miłość". Jerzy Kolęda umiera? Ojciec Ewy już kupił grób

Eryka planowała powrót do USA. Jednak po spotkaniu Marcina zmienia plany. Dziewczyna zostanie w Grabinie w nadziei, że przystojniak ją odnajdzie. Marcin odwzajemnia uczucia nowo poznanej dziewczyny. Postanawia więc odnaleźć zgubę.

Jedynym sensownym rozwiązaniem wydaje się być ogłoszenie w internecie. Chodakowski liczy na odpowiedź Eryki. Niestety, Kasia korzystając z komputera odkrywa, że jej ukochany szuka dziewczyny znad rzeki... Dla niej to oznacza jedno - koniec. Kasia zostawia na biurku jedynie karteczkę "Żegnaj, Kasia" i wychodzi z mieszkania... Co dalej? Czy Marcin znajdzie Erykę? Czy wiadomość od Kasi będzie dla niego zaskoczeniem?

Chcesz wiedzieć więcej? Odwiedź nas na Facebooku!

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: