SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale galerie "M jak miłość". Katarzyna Cichopek urodziła córkę. W "M jak miłość" zostanie mamą za pół roku

"M jak miłość". Katarzyna Cichopek urodziła córkę. W "M jak miłość" zostanie mamą za pół roku

18.12.2013, godz. 09:30
Katarzyna Cichopek na planie M jak miłość
Katarzyna Cichopek na planie "M jak miłość" foto: MTL Maxfilm/m-jak-miłość.pl

Serialowa Kinga Zduńska z "M jak miłość" została drugi raz mamą! W poniedziałek, 16 grudnia, Kasia Cichopek urodziła córkę. Rodzina gwiazdy "M jak miłość" tuż przed świętami powiększyła się o kolejne dziecko. A kiedy Kinga z "M jak miłość" zostanie mamą? Widzowie muszą uzbroić się w cierpliwość i trochę poczekać na poród dziecka Kingi i Piotrka (Marcin Mroczek). Odcinek, w którym Zduńscy zostaną drugi raz rodzicami, dopiero w połowie 2014 roku.

Córka Katarzyny Cichopek i Marcina Hakiela przyszła na świat tuż przed Bożym Narodzeniem. Aktorka nie mogła chyba liczyć na piękniejszy prezent. Gdy pierwsza gwiazdka zabłyśnie na niebo serialowa Kinga Zduńska z "M jak miłość" będzie miała przy sobie swoje dwa największe skarby - 4-letniego synka Adasia i córeczkę, której imię wciąż pozostaje jej słodką tajemnicą.

Przeczytaj: ''M jak miłość''. Tragiczna śmierć w "M jak miłość". Wypadek Łukasza i Karoliny - zdjęcia

Czy urlop macierzyński Cichopek oznacza, że na jakiś czas aktorka zniknie z "M jak miłość"? Co będzie z Kingą, która całkiem niedawno odkryła, że jest w ciąży? Uspokajamy wszystkich fanów serialu. Odcinki "M jak miłość" są kręcone z takim wyprzedzeniem, że Kinga jeszcze przez kilka najbliższych miesięcy będzie widoczna na ekranach telewizorów.

Kiedy Kinga z "M jak miłość" urodzi? Ciąża Zduńskiej, która jak na razie przebiega z drobnymi komplikacjami, bo bohaterka cierpi na anemię, jest przemęczona i żyje w ciągłym stresie i strachu o przyszłość swojego małżeństwa z Piotrkiem, doczeka się szczęśliwego rozwiązania w połowie 2014 roku.

Patrz: "M jak miłość". Paweł oświadcza się umierającej Magdzie. Będzie ślub w "M jak miłość"?

Na razie jeszcze nie wiadomo czy Kinga urodzi córkę i syna. Zduńscy mają już córeczkę Lenkę (Marysia Głowacka), więc być może scenarzyści "M jak miłość" zafundują im teraz synka lub bliźnięta...

Chcesz wiedzieć więcej? Odwiedź nas na Facebooku!

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: