SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale galerie M jak MIŁOŚĆ. Joanna KORONIEWSKA ODCHODZI z M jak miłość. Kto ZASTĄPI MAŁGOSIĘ - NOWA AKTORKA u Mostowiaków

M jak MIŁOŚĆ. Joanna KORONIEWSKA ODCHODZI z M jak miłość. Kto ZASTĄPI MAŁGOSIĘ - NOWA AKTORKA u Mostowiaków

27.10.2012, godz. 07:53
M jak MIŁOŚĆ. Małgosia (Joanna Koroniewska)
M jak MIŁOŚĆ. Małgosia (Joanna Koroniewska) foto: © MTL Maxfilm

Joanna KORONIEWSKA potwierdziła, że ODCHODZI z M jak MIŁOŚĆ. Aktorka, która od 12 lat gra Małgosię, najmłodszą córkę Lucjana (Witold Pyrkosz) i Barbary (Teresa Lipowska) Mostowiaków ostatni raz w serialu pojawi się przed wakacjami 2013. Produkcja serialu zapewnia, że postać Małgosi nie znika ostatecznie. Do rodziny Mostowiaków dołączy bowiem nowy członek. Kto zastąpi Koroniewską w M jak miłość? NOWA AKTORKA zamiast Koroniewskiej - kto to będzie?

M jak MIŁOŚĆ. Joanna KORONIEWSKA ODCHODZI z M jak miłość. Kiedy OSTATNI ODCINEK z Małgosią - ZDJĘCIA >>>

Joanna Koroniewska potwierdziła informację, którą podał "Super Express", że odchodzi z M jak miłość.

"Potwierdzam odejście z serialu M jak miłość. Dziękuję wszystkim za dwanaście lat bycia moją drugą rodziną, kolegom z planu, ekipie oraz Producentom, którzy dali mi szanse zagrania Małgosi Mostowiak. Pani Ilonie Łepkowskiej za stworzenie postaci tak innej ode mnie samej, Panu Tadeuszowi Lampce za zaufanie. Widzom, którzy są wierni rodzinie Mostowiaków od ponad dwunastu lat. Przede mną nowe role i mam nadzieję, że będziecie ze mną tak jak do tej pory byliście i nadal jesteście z serialem M jak miłość. Dziękuję - Joanna Koroniewska" - napisała w oficjalnym oświadczeniu.

M jak MIŁOŚĆ - więcej o serialu >>>

NOWA AKTORKA w M jak MIŁOŚĆ - kto zastąpi Joanną Koroniewską?

Decyzję Koroniewskiej skomentowała dla portalu SuperSeriale.pl Karolina Baranowska, odpowiedzialna za promocję serialu M jak miłość.

- Widzowie, wraz z odejściem Joanny Koroniewskiej z serialu, nie żegnają się z postacią Małgosi Mostowiak. Scenarzyści mają wiele pomysłów, jak potoczą się dalej jej losy - oczywiście wybiorą najciekawszy i najbardziej emocjonujący dla widzów rozwój wątku - powiedziała.

Jak podaje "Świat Seriali" w serialu pojawi się nowa bohaterka. - Zdradzę tylko, że casting został już rozstrzygnięty, a jego wyniki ogłosimy w przyszłym tygodniu - dodała Baranowska.

Kto zagra nową postać w rodzinie Mostowiaków? Zamiast Małgosi Mostowiak pojawi się znana i lubiana aktorka serialowa. Jej nazwisko ujawnimy w poniedziałek...

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: