SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale galerie M jak MIŁOŚĆ. Joanna KORONIEWSKA ODCHODZI z M jak miłość. Kiedy OSTATNI ODCINEK z Małgosią - ZDJĘCIA

M jak MIŁOŚĆ. Joanna KORONIEWSKA ODCHODZI z M jak miłość. Kiedy OSTATNI ODCINEK z Małgosią - ZDJĘCIA

24.10.2012, godz. 19:00
M jak MIŁOŚĆ. Małgosia (Joanna Koroniewska)
M jak MIŁOŚĆ. Małgosia (Joanna Koroniewska) foto: © MTL Maxfilm

Joanna Koroniewska, czyli Małgosia Chodakowska, to druga po Małgorzacie Pieńkowskiej gwiazda M jak miłość, która zamierza odejść z serialu. W jakich okolicznościach Koroniewska odjedzie z M jak miłość? Kiedy ostatni odcinek z Gosią Chodakowską?

M jak MIŁOŚĆ. MARYSIA i ARTUR wyjeżdżają do Norwegii. Czy ROBERT MOSKWA też odchodzi z M jak miłość. ARTUR ROGOWSKI WRÓCI do Polski bez żony? - ZDJĘCIA >>>

"Super Express" dowiedział się, że Joanna Koroniewska będzie grała w M jak miłość tylko do końca 13 sezonu, czyli do wakacji 2013. Na razie ani produkacja M jak miłość, ani menedżerka aktorki nie potwierdzają informacji o odejściu Koroniewskiej. Osoba pracująca przy produkcji serialu zdradza, że twórcy M jak miłość wciąż się zastanawiają w jaki sposób Małgosia Chodakowska zniknie z obsady.

M jak MIŁOŚĆ - więcej o serialu >>>

 

Dlaczego Joanna Koroniewska odchodzi z M jak miłość?

Z informacji "Super Expressu" wynika, że Koroniewskiej chodzi o to, że po śmierci Hanki Mostowiak rola Gosi nie została rozwinięta.

- Joanna od dawna była w cieniu, obietnice rozwinięcia jej roli nie spełniły się, a założenie było takie, że po odejściu Gosi Kożuchowskiej to ona będzie główną gwiazdą serialu, tak się nie stało, więc Joanna chce iść dalej, rozwijać się. Teraz jest na topie, dostaje coraz więcej nowych propozycji i ma nadzieję, że uda jej się pójść w ślady koleżanek, które też odeszły, i pracować przy innych ciekawych projektach - wyjaśnił nasz informator.

Kiedy ostatni odcinek z Gosią z M jak miłość?

Według informacji dwutygodnika "Show", kontrakt Joanny Koroniewskiej wygasa w grudniu 2012. Do tego czasu aktorka będzie normalnie pojawiać się na planie, a nakręcone odcinki zobaczyć będzie można w telewizji dopiero za kilka miesięcy. Serialowa Małgosia odejdzie z M jak miłość najwcześniej tuż przed wakacjami 2013.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: