SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale galerie M jak miłość. Gabrysia Raczyńska, Basia z M jak miłość, nowa gwiazda serialu. Rola w M jak miłość to jej debiut

M jak miłość. Gabrysia Raczyńska, Basia z M jak miłość, nowa gwiazda serialu. Rola w M jak miłość to jej debiut

04.06.2013, godz. 06:55
Gabriela Raczyńska
foto: www.m-jak-milosc.pl

Gabrysia Raczyńska od kilku tygodni wciela się w postać małej Basi z M jak miłość. Młodziutka aktorka wyznała, że rola Basi w M jak miłość to jej debiut. Kim jest nowa przyjaciółka Pawła Zduńskiego (Rafał Mroczek)? Jak Gabriela Raczyńska dostała się do serialu M jak miłość?

Od kilku tygodni Paweł (Rafał Mroczek) ma nową przyjaciółkę, ale śliczna blondynka o niebieskich oczach na pewno nie będzie ona jego kolejną dziewczyną! Do obsady M jak miłość dołączyła Gabriela Raczyńska, która wciela się w postać Basi. Nowa gwiazda serialu ma osiem lat, uczy się języka francuskiego, uwielbia poznawać kolejne przygody Mikołajka, gra na fortepianie i gitarze, a chciałaby także na skrzypcach i harfie. Rola Basi w M jak miłość to jej debiut aktorski. Kim jest mała Basia, czyli Gabrysia Raczyńska?

>>> M jak miłość po wakacjach 2013. Napad na Jane Buford. Janka pobita przez tirowca

Na stronie mjakmilosc.tvp.pl opublikowano wywiad z młodziutką aktorką. Gabrysia wyznała podczas rozmowy, w jaki sposób dostała rolę w jednym z najchętniej oglądanych polskich seriali.

- W poprzednie wakacje mama dowiedziała się, że jest casting. Poszłam, zaprezentowałam się i po kilku miesiącach okazało się, że zagram w "M jak Miłość"! Byłam zaskoczona i bardzo szczęśliwa, bo myślałam, że nic z tego nie będzie - powiedziała dziewczynka.

>>> M jak miłość - więcej o serialu

A jak Gabrysi układa się współpraca z bardziej doświadczonymi aktorami? - Bardzo lubię aktorów, z którymi gram. Pierwsze sceny kręciliśmy w bistro Za Rogiem razem z Rafałem Mroczkiem i panem Jackiem Lenartowiczem. Rafał często mnie rozśmiesza, a między scenami ćwiczymy razem tekst. Podoba mi się postać Basi, bo to taka spryciula (śmiech). Aktorstwo to fajne zajęcie! - dodała Gabrysia.

Chcesz wiedzieć więcej o serialu M jak miłość? Polub nas na Facebooku!

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: