SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale galerie ''M jak miłość''. Eryka zamieszka z Marcinem! To poważny związek?

''M jak miłość''. Eryka zamieszka z Marcinem! To poważny związek?

31.01.2014, godz. 20:54
M jak miłość odc. 1035. Marcin (Mikołaj Roznerski), Eryka (Marta Juras)
M jak miłość odc. 1035. Marcin (Mikołaj Roznerski), Eryka (Marta Juras) foto:

Marcin (Mikołaj Roznerski) z "M jak miłość" bardzo poważnie traktuje swoją ukochaną Erykę (Marta Juras). Wygląda na to, że Chodakowski zapragnął stabilizacji w związku. Eryka Buford okazała się chodzącym ideałem. W 1042 odcinku ''M jak miłość'' zakochani są o krok do rozstania. Na szczęście Marcin w porę załagodzi sytuację i zaproponuje ukochanej wspólne mieszkanie. Eryka przeprowadzi się do Warszawy i zamieszka z Marcinem? W ''M jak miłość'' zanosi się na ślub! Eryka i Chodakowski tworzą dobraną parę?

"M jak miłość" odcinek 1042 - poniedziałek, 24.02.2014, o godz. 20.40 w TVP2

W 1042 odcinku ''M jak miłość'' Eryka idzie na badania kontrolne. Doktor Kazan (Olgierd Łukaszewicz) jest zaniepokojony jej wynikami. Dziewczyna szybko trafia do szpitala. Istnieje prawdopodobieństwo, że guz mózgu znów się odrodził.

Zobacz: ''M jak miłość''. Agnieszka i Tomek będą razem po strzelaninie?

Eryka leżąc w szpitalu czuje się bardzo samotna. Nie może liczyć nawet na towarzystwo Marcina... Chłopak nie odwiedził ukochanej w szpitalu. Kiedy Eryka czuje się lepiej i wychodzi ze szpitala. Jeszcze tego samego dnia niespodziewanie zrywa z Chodakowskim. Chłopak jest w szoku. Tłumaczy, że nie wiedział nic o jej chorobie. Inaczej z pewnością otoczyłby ją troskliwą opieką.

Przeczytaj: ''M jak miłość'' Ewa zostawi Marka i wyjedzie do pracy do Irlandii?


Eryki nie trzeba było długo przekonywać. Buford przyjmuje tłumaczenia ukochanego i nie dochodzi do rozstania. A to jeszcze nie koniec! Marcin decyduje się na poważny krok...

Prosi dziewczynę, żeby zamieszkała z nim w Warszawie. Dodatkowo zamierza przedstawić wybrankę mamie (Małgorzata Pieczyńska) i odnalezionemu bratu Olkowi (Maurycy Popiel).

Przeczytaj >>> wszystko o serialu ''M jak miłość''

Wygląda na to, że Marcin traktuje nową ukochaną niesamowicie poważnie. Czyżby Chodakowski zapragnął stabilizacji w związku?

Chcesz wiedzieć więcej? Odwiedź nas na Facebooku!

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: