SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale galerie Ostatni odcinek M jak miłość: Dramat Rogowskich! Artur ciężko ranny

Ostatni odcinek M jak miłość: Dramat Rogowskich! Artur ciężko ranny

02.06.2011, godz. 19:39
M jak miłość: Małgorzata Pieńkowska, Robert Moskwa
foto: © MTL Maxfilm

Artur Rogowski będzie świadkiem tragicznego wypadku, w którym ucierpi dziennikarz obsmarowujący go bezlitośnie w lokalnej gazecie. Ale Rogowski bez wahania rzuci mu się na pomoc. Na własną zgubę. Sam trafi nieprzytomny do szpitala i będzie walczył o życie. Te dramatyczne sceny zobaczymy 13 czerwca w ostatnim przed wakacjami odcinku "M jak miłość".

Kornel Bogucki (Maciej Kosmala, 23l.) już od dawna prześladuje Rogowskich. Ale od kiedy dziennikarz zaczepiał Marię (Małgorzata Pieńkowska, 46 l.), Artur (Robert Moskwa, 46 l.) zrobił się na niego wyjątkowo cięty i nawet groził mu, choć zabraniał mu tego adwokat.

Patrz też: M jak miłość: Rogowscy będą walczyć z dziennikarzem szkalującym ich dobre imię

Jednak w ostatnim przed wakacjami odcinku "M jak miłość" , Rogowski będzie mógł się wykazać szlachetną postawą. Choć bardzo nie lubi młodego dziennikarza, ocali mu życie.  Bo Artur będzie świadkiem wypadku, w którym o mało nie zginiw redaktor Bogucki. Lekarz cudem urauje mu życie, jednak sam dozna bardzo poważnego urazu.

>>> M jak miłość - wszystko o serialu TVP 2 na SE.pl

Tę hiobową wieść przyniesie Marysi doktor Renia (Hanna Bieluszko, 58 l.). Rogowska natychmiast pojedzie do szpitala, by czuwać przy chorym mężu. Jakie będą rokowania? Czy Artur, jedyny żywiciel w rodzinie Rogowskich, będzie w stanie kiedykolwiek wstać o własnych nogach? Tego dowiemy się niestety już po wakacjach.

autor: Katarzyna Jaraczewska zobacz inne artykuły tego autora
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: