SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale galerie M jak miłość. Dominika Ostałowska przytyła? Marta z M jak miłość nie jest chora na tarczycę

M jak miłość. Dominika Ostałowska przytyła? Marta z M jak miłość nie jest chora na tarczycę

18.02.2014, godz. 10:52
M jak miłość odc. 1040. Marta (Dominika Ostałowska)
M jak miłość odc. 1040. Marta (Dominika Ostałowska) foto: MTL Maxfilm, m-jak-milosc.pl, AKPA

Twarz Dominiki Ostałowskiej ostatnio się zmieniła. Serialowa Marta z "M jak miłość" wygląda jakby przytyła i nieco się zaokrągliła nie tylko na twarzy. Krążyły plotki, że ma to związek z chorobą Dominiki Ostałowskiej. Mówiło się, że gwiazda "M jak miłość" ma chorą tarczycę. Aktorka dementuje jednak plotki i zapewnia, że nie przeszła żadnej operacji plastycznej.

Co się stało z twarzą Dominiki Ostałowskiej? W ciągu ostatnich kilku miesięcy fani "M jak miłość" zauważyli bardzo widoczne zmiany w wyglądzie serialowej Marty Mostowiak. Aktorka zaokrągliła się na twarzy i trochę przytyła. Jeden z tygodników podawał, że pełniejsza twarz Ostałowskiej to nie efekt operacji plastycznych, ale problemów ze zdrowiem.

Przeczytaj: "M jak miłość". Barbara Kurdej-Szatan w "M jak miłość". Nie chciała być nową Małgosią

Kiedy na początku września 2013 roku gwiazda pojawiała się na jubileuszowej gali z okazji 1000. odcinka "M jak miłość" wyglądała jakby nabrała kształtów, przybyło jej kilogramów, a jej twarz była lekko spuchnięta. Ostałowska zapewniała, że nie przeszła żadnej operacji plastycznej. - Należę do kobiet, które nie ingerują w plan Matki Natury - powiedziała.

Pojawiły się doniesienia, że serialowa Marta korzystała z pomocy lekarza, który zalecił jej zbadanie hormonów. Ich wynik wykazał, że gwiazda jest chora na tarczycę. Dominika Ostałowska w portalu fakt.pl zaprzecza jednak, że ma problemy z tarczycą.

Zobacz: "M jak miłość". Dominika Ostałowska z synem Hubertem Zduniakiem na gali Telekamery 2014 - zdjęcia

- To, co piszą, to bajki – ucięła szybko temat swojej choroby Marta z "M jak miłość". Ostałowska nie chciała jednak zdradzić czy zmiana jej rysów twarzy to efekt jakiejś innej choroby.

Na początku lutego podczas uroczystej gali rozdania Telekamer 2014 z twarzy aktorki nie znikał uśmiech, a niedoskonałości figury umiejętnie zatuszowała długą, czarną kreacją.

Chcesz wiedzieć więcej o serialu "M jak miłość"? Polub nas na Facebooku!

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: