SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale galerie "Lekarze" sezon 3. Kto jest ojcem dziecka Olgi Rojko? Maks czy jej mąż Marcin Rojko?

"Lekarze" sezon 3. Kto jest ojcem dziecka Olgi Rojko? Maks czy jej mąż Marcin Rojko?

29.10.2013, godz. 07:55
Lekarze 2 sezon odcinek 12. Marcin Rojko (Maciej Konopiński)
Lekarze 2 sezon odcinek 12. Marcin Rojko (Maciej Konopiński) foto: TVN/X-NEWS, tvnplayer.pl

Kto jest ojcem dziecka Olgi Rojko (Magdalena Boczarska) z serialu "Lekarze" - Maks Keller (Paweł Małaszyński) czy Marcin Rojko (Maciej Konopiński)? W 10 odcinku 3 sezonu "Lekarzy" Olga zgadza się zrobić testy DNA, które wykażą, czyje dziecko urodzi. Czy Maks jest ojcem dziecka Olgi?

"Lekarze" 3 sezon odcinek 10 (odc. 36) - poniedziałek, 4.11.2013, o godz. 21.30 w TVN

Kiedy w 9 odcinku 3 sezonu "Lekarzy" ciężarna Olga Rojko (Magdalena Boczarska) przeprowadza się do Maksa Kellera (Paweł Małaszyński) i próbuje ułożyć sobie życie u boku kochanka, w Toruniu zjawia się Marcin Rojko (Maciej Konopiński). Mąż Olgi burzy spokój przyszłych rodziców. Porzucony mężczyzna chce walczyć o swoje małżeństwo i jest niemal pewien, że Olga spodziewa się właśnie jego dziecka.

Przeczytaj koniecznie: "Lekarze" 3 sezon. Śmierć Olgi Rojko z "Lekarzy"! Olga urodzi syna i umrze

Przypuszczenia pana Rojko wcale nie dziwią Maksa. On również zastanawia się, kto tak naprawdę jest biologicznym ojcem. Keller nie zamierza jednak wypytywać o to Olgi. Nie chce, aby Olga niepotrzebnie się teraz denerwowała. Gdy Marcin dręczy Olgę pytaniami o ojcostwa, ta rzuca, że dla świętego spokoju zrobi testy.

Sprawdź także: "Lekarze". Śmierć Maksa Kellera w 4 sezonie "Lekarzy"?

W 10 odcinku Maks zgadza się zrobić badania DNA, na które nalega Rojko. Chwilę później dochodzi do tragedii. Olga i Maks wybierają się na stację benzynową, by zatankować auto i zrobić szybkie zakupy. Jeden z kierowców źle oblicza odległość i uszkadza fragment konstrukcji. Wybuch odrzuca Olgę o kilkanaście metrów. Po przewiezieniu do szpitala personel medyczny Copernicusa robi wszystko, aby uratować życie pani Rojko, a kiedy kobieta dochodzi do siebie, okazuje się, że słabnie tętno nienarodzonego dziecka.

Zobacz: Co nowego w "Lekarzach" - WSZYSTKIE SZCZEGÓŁY

Lekarze natychmiast podejmują decyzję o przeprowadzeniu cesarskiego cięcia. Chwilę później Maks bierze synka na ręce i pokazuje Oldze zdrowego Kubusia. Szczęście Olgi i Maksa nie trwa długo. U osłabionej kobiety podejrzewa się sepsę. Walka o młodą matkę nie należy do udanych. Olga Rojko, nie wiedząc czyje dziecko urodziła, umiera! Czy po jej śmierci Keller i Rojko nadal będą dochodzić do informacji, który z nich jest biologicznym ojcem?

Chcesz wiedzieć więcej o serialu "Lekarze"? Polub nas na Facebooku!

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: