SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale galerie LEKARZE sezon 2 - wiosna 2013 w TVN. CO WYDARZY się w 2 SEZONIE serialu Lekarze - ZDJĘCIA

LEKARZE sezon 2 - wiosna 2013 w TVN. CO WYDARZY się w 2 SEZONIE serialu Lekarze - ZDJĘCIA

26.11.2012, godz. 22:04
LEKARZE 2 - ostatni dzień na planie. ALICJA Szymańska (Magdalena Różczka)
LEKARZE 2 - ostatni dzień na planie. ALICJA Szymańska (Magdalena Różczka) foto: AKPA

KIEDY 2 SEZON serialu Lekarze? LEKARZE 2 nowe odcinki w TVN już WIOSNĄ 2013. Wszystkie odcinki 2 serii Lekarzy są już nakręcone, 20.11.2012 padł ostatni klaps na planie. CO SIĘ WYDARZY w 2 SEZONIE LEKARZY? Czy Alicja Szymańska (Magdalena Różczka) i Beata Jasińska (Agnieszka Więdłocha) dojdą do porozumienia i bedą prawdziwymi siostrami? Czy Leon Jasiński (Jacek Koman) przeżyje i pokona raka wątroby?

LEKARZE 2 - nowe odcinki WIOSNA2013. MAKS Keller po ZAŁAMANIU nerwowym w KLUBIE GO-GO na WIECZORZE KAWALERSKIM >>>

Aktorzy i pozostała część ekipy serialu LEKARZE zakończyła zdjęcia na planie 2 SEZONU serialu 20.11.2012. Dorota Chamczyk,  producentka serialu LEKARZE zdradziła, że powstaje scenariusz do 3 SERII Lekarzy, którzy być może pojawią się na antenie TVN już jesienią 2013 roku.

Kamera programu "Dzień Dobry TVN" odwiedziła plan zdjęciowy Lekarzy w Sękocinie pod Warszawą, gdzie są kręcone zdjęcia wewnątrz szpitala Copernicus w Toruniu.

LEKARZE - więcej o serialu >>>

Co się wydarzy w 2 SEZONIE LEKARZY?

Magdalena Różczka, czyli serialowa Alicja Szymańska zdradziła, że w nowych odcinkach Lekarzy Alicja nadal będzie próbowała zbliżyć się do swojej przyrodniej siostry Beaty.

- Alicja i Beata robią co mogą, by nawiązała się między nimi siostrzana więź. Szczególnie moja bohaterka wyciąga rękę pierwsza, bardzo zależy jej na tym, żeby mieć siostrę, bo nigdy jej nie miała. Robię wszystko co mogę, żeby być blisko - powiedziała Różczka.

- Beata jest załamana tym wszystkim, nie tak wyobrażała sobie realcje z Alicją. Okazuje się, że trzeba zmienić front i zaakceptować siostrę i to wszystko co się dzieje - dodała Agnieszka Więdłocha.

LEKARZE 3 - powstaje scenariusz do 3 SEZONU Lekarzy. LEKARZE 3 jesienią 2013? >>>

W trakcie kręcenie finałowej sceny 2 sezonu na planie pojawił się pyszny tort.

- Poza tym, że jest tort i wzniosła atmosfera, bo dziś ostatni dzień zdjęciowy, to kręcimy też scenę ze mną w roli głównej. Będzie się z pewnością sporo działo, ale nie mogę zdradzić nic więcej - powiedział Wojciech Zieliński czyli serialowy dr Daniel Orda.

Tego dnia, poza producentką serialu, Dorotą Chamczyk oraz całą ekipą pracującą nad serialem, udało się zgromadzić także wielu czołowych aktorów, m.in. Magdalenę Różczkę, Pawła Małaszyńskiego, Wojciecha Zielińskiego, Katarzynę Bujakiewicz i Agnieszkę Więdłochę.

SERIALE TVN jesień 2012 - OSTATNIE ODCINKI. Które seriale się kończą: LEKARZE, PRAWO AGATY, DETEKTYWI, UKRYTA PRAWDA, W-11 Wydział Śledczy >>>

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: