SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale galerie Lekarze online 4 sezon odcinek 4 - s04e04 na tvnplayer.pl w internecie za darmo

Lekarze online 4 sezon odcinek 4 - s04e04 na tvnplayer.pl w internecie za darmo

23.03.2014, godz. 19:55
	Lekarze 4 sezon odcinek 4 (odc. 43). Iza (Katarzyna Warnke), Piotr Wanat (Szymon Bobrowski)
Lekarze 4 sezon odcinek 4 (odc. 43). Iza (Katarzyna Warnke), Piotr Wanat (Szymon Bobrowski) foto: TVN/X-NEWS

Kiedy "Lekarze" 4 sezon odcinek 4, czyli 43 odcinek "Lekarzy" online za darmo w internecie na tvnplayer.pl? "Lekarze" sezon 4 odcinek 34("Lekarze" s04e04) w TVN dopiero w niedzielę, 23.03.2014, ale w internecie można obejrzeć ten odcinek online za darmo od niedzieli, 16.03.2014, o godz. 21. "Lekarze" online odcinek 43 za darmo na tvnplayer.pl - oto link:

Zobacz: "Lekarze" 4 odcinek 4 (odc. 43) online za darmo na TVNplayer.pl

"Lekarze" sezon 4 odcinek 4 - s04e04 - co się wydarzy, streszczenie?

Basia (Aleksandra Hamkało) oświadcza się Leonowi (Jacek Koman). Jasiński po przemyśleniach decyduje się na roczne narzeczeństwo. Jeśli dziewczyna do tego czasu się nie rozmyśli, pobiorą się. Alicja (Magdalena Różczka) znajduje sposób, aby wciąż pracować w szpitalu i mieć więcej czasu dla Kuby – przyjmuje stanowisko zastępcy ordynatora pod warunkiem, że codziennie o 16.00 będzie w domu.

Filip (Andrzej Niemyt) obawia się, że nie stanowią z Beatą (Agnieszka Więdłocha) dobranej pary – on jest tylko mechanikiem, a ona lekarką i córką ordynatora. Jasińska chciałaby mu pomóc coś osiągnąć, ma nawet pewien pomysł.

Na oddział trafia starszy mężczyzna. Pacjent nie chce, aby córka wiedziała o jego problemach ze zdrowiem. Ta jednak otrzymuje informację od ciotki i przylatuje ze Stanów. Do szpitala zostaje przyjęty bezdomny mężczyzna. Jego jedynym oddanym przyjacielem jest pies, który wciąż czuwa pod szpitalem.

Wanat (Szymon Bobrowski) zostaje oczyszczony z zarzutów. Cały personel szpitala cieszy się wraz z nim. Magda (Marta Ścisłowicz) przypadkiem podsłuchuje rozmowę Izy (Katarzyna Warnke) z informatykiem...

 

Chcesz wiedzieć więcej? Odwiedź nas na Facebooku!

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: