SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale galerie Lekarze online 4 sezon odcinek 3 - s04e03 na tvnplayer.pl w internecie za darmo od 9 marca 2014

Lekarze online 4 sezon odcinek 3 - s04e03 na tvnplayer.pl w internecie za darmo od 9 marca 2014

10.03.2014, godz. 07:22
	Lekarze 4 sezon odcinek 42 (odc. 3). Alicja (Magdalena Różczka)
Lekarze 4 sezon odcinek 42 (odc. 3). Alicja (Magdalena Różczka) foto: TVN/X-news.pl, lekarze.tvn.pl

Kiedy "Lekarze" 4 sezon odcinek 3, czyli 42 odcinek "Lekarzy" online za darmo w internecie na tvnplayer.pl? "Lekarze" sezon 4 odcinek 3 ("Lekarze" s04e03) w TVN dopiero w niedzielę, 16.03.2014, ale w internecie można obejrzeć ten odcinek online za darmo od niedzieli, 9.03.2014, o godz. 21. "Lekarze" online odcinek 42 za darmo na tvnplayer.pl - oto link:

Zobacz: "Lekarze" 4 odcinek 3 (odc. 42) online za darmo na TVNplayer.pl

"Lekarze" sezon 4 odcinek 3 - s04e03 - co się wydarzy, streszczenie?

Ordynator Michał Karkoszka (Wojciech Mecwaldowski) zaczyna wprowadzać na oddziale zmiany, które spotykają się z dezaprobatą części lekarzy. Twierdzą oni, że nowe porządki mogą naruszyć zasady solidarności zawodowej.

Alicja (Magdalena Różczka) przygotowuje się do egzaminu kończącego staż transplantologiczny. W nocy przed testem Kuba zaczyna chorować i lekarka czuwa przy dziecku. Zmęczona, wciąż niespokojna o zdrowie chłopca, jedzie do Warszawy na egzamin. Nie udaje jej się go zdać. Musi pozostać na oddziale chirurgii, a to oznacza nieprzewidywalny grafik w pracy, który trudno pogodzić z opieką nad dzieckiem.

Krzysztof (Piotr Polk), Leon (Jacek Koman) i Elżbieta (Danuta Stenka) twierdzą, że przyczyną niepowodzenia Keller jest jej żałoba po Maksie (Paweł Małaszyński). Ona sama uważa jednak, że wizyta u psychologa nie jest jej potrzebna. Bosak stawia rozpoczęcie terapii jako warunek jej dalszej pracy w szpitalu.

Chcesz wiedzieć więcej? Odwiedź nas na Facebooku!

autor: oprac. emagu zobacz inne artykuły tego autora
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: