SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale galerie LEKARZE odcinek 5 ONLINE ZA DARMO dostępny w INTERNECIE

LEKARZE odcinek 5 ONLINE ZA DARMO dostępny w INTERNECIE

02.10.2012, godz. 13:10
LEKARZE odc. 5. Maks (Paweł Małaszyński) i Alicja (Magdalena Różczka)
LEKARZE odc. 5. Maks (Paweł Małaszyński) i Alicja (Magdalena Różczka) foto: TVN

LEKARZE ODC. 5 ONLINE ZA DARMO jest dostępny na TVNplayer.pl i na stronie internetowej serialu Lekarze - LEKARZE.tvn.pl.  Premiera odc. 5 serialu LEKARZE w telewizji w poniedziałek, 1.10.2012, o godz. 21.30 w TVN. LEKARZE, odc. 5 W INTERNECIE ZA DARMO można obejrzeć na stronie internetowej TVNPLAYER.pl i LEKARZE.TVN.pl. Oto linki:

>>> LEKARZE odc. 5 - ONLINE ZA DARMO tvnplayer.pl,kliknij i oglądaj online

>>> LEKARZE odc. 5 - ONLINE ZA DARMO lekarze.tvn.pl, kliknij i oglądaj online

LEKARZE odcinek 5 - co się wydarzy

Krzysztof (Piotr Polk) nie daje spokoju Alicji (Magdalena Różczka) i znowu przyjeżdża do Torunia. Uważa, że stworzył ją jako kobietę i chirurga. Podkreśla, że dziewczyna zawsze mogła na nim polegać. Nie zniechęca go nawet widok Alicji całującej się – "na niby"– z Maksem (Paweł Małaszyński).

Na moście dochodzi do karambolu. Wszyscy lekarze są zaangażowani w pomoc poszkodowanym. Okazuje się, że Orda (Wojciech Zieliński) nie potrafi pracować pod tak wielką presją.

Czy ordynator Jasiński (Jacek Koman) i pozostali koledzy lekarze na czele z Alicją wykażą się zrozumieniem dla jego słabości?

Alicja w końcu ulega urokowi Maksa. Jak się okazuje nie tylko ona… Przystojny chirurg wychodząc z pracy, natyka się na piękną dziewczynę (Agnieszka Więdłocha), która wita go słowami "Cześć kochanie"  i namiętnie całuje...

 

>>> LEKARZE ONLINE - wszystkie odcinki ZA DARMO w internecie

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: