SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale galerie LEKARZE - kiedy OSTATNI ODCINEK, ile odcinków PIERWSZY SEZON Lekarzy - ZDJĘCIA

LEKARZE - kiedy OSTATNI ODCINEK, ile odcinków PIERWSZY SEZON Lekarzy - ZDJĘCIA

06.11.2012, godz. 07:40
LEKARZE, odc. 13. Beata Jasińska (Agnieszka Więdłocha), Maks Keller (Paweł Małaszyński)
LEKARZE, odc. 13. Beata Jasińska (Agnieszka Więdłocha), Maks Keller (Paweł Małaszyński) foto: TVN/X-NEWS

LEKARZE - OSTATNI ODCINEK pierwszego sezonu nowego serialu TVN w poniedziałek, 26.11.2012, o godz. 21.30. Ile odcinków ma pierwsza seria Lekarzy? W pierwszym sezonie serial Lekarze składa się z 13 odcinków. Wszystkich fanów Lekarzy uspokajamy, że trwają prace nad drugim sezonem serialu. LEKARZE 2 - nowe odcinki już wiosną 2013 w TVN. JAK SIĘ SKOŃCZY serial LEKARZE?

>>> LEKARZE ONLINE - wszystkie odcinki ZA DARMO w internecie

Ile odcinków ma pierwszy sezon serialu Lekarze? Chociaż początkowo twórcy Lekarzy zakładali produkcję 15 odcinków, to ostatecznie nakręcono tylko 13 odcinków pierwszego sezonu. W listopadzie 2012 roku kończą się zdjęcia do drugiej serii Lekarzy, którą widzowie zobaczą w TVN wiosną 2013 roku. LEKARZE 2 także będą się składać z 13 odcinków.

LEKARZE - więcej o serialu >>>

 

LEKARZE - OSTATNI 13 ODCINEK już 26.11.2012

Pierwszy sezon przygód lekarzy ze szpitala Copernicus w Toruniu kończy się w momencie gdy ważą się losy ojca Alicji Szymańskiej (Magdalena Różczka), ordynatora chirurgii Leona Jasińskiego (Jacek Koman). Jasiński choruje na nowotwór wątroby i konieczny jest przeszczep. Do badań kwalifikujących do przeszczepu zgłasza się Alicja. Czy Szymańska odda ojcu wątrobę?

W 13 odcinku serialu Lekarze w Toruniu pojawia się też były narzeczony Alicji, prof. Krzysztof Florczyk (Piotr Polk). Jak Florczyk zareaguje na wiadomość, że Alicja jest córką jego przyjaciela? A może Krzysztof domyślał się prawdy skoro znał Martę Szymańską, matkę Alicji...

Czy Alicja i Maks Keller (Paweł Małaszyński) będą razem? Niestety koniec pierwszego sezonu Lekarzy nie przyniesie triumfu miłości Alicji i Maksa. Przeciwnie, Szymańska odrzuca Maksa, bo nie chce zabierać chłopaka przyrodniej siostrze. Tymczasem Beata Jasińska (Agnieszka Więdłocha) robi co może, by odzyskać miłość Maksa.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: