SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale galerie Lekarze 4 sezon. Daniel Orda wraca do Copernicusa i ratuje szpital przed kompromitacją

Lekarze 4 sezon. Daniel Orda wraca do Copernicusa i ratuje szpital przed kompromitacją

24.03.2014, godz. 14:15
Lekarze 4 sezon odcinek 5 (odc. 44). Krzysztof Florczyk (Piotr Polk), Daniel Orda (Wojciech Zieliński)
Lekarze 4 sezon odcinek 5 (odc. 44). Krzysztof Florczyk (Piotr Polk), Daniel Orda (Wojciech Zieliński) foto: TVN/X-NEWS

Daniel Orda (Wojciech Zieliński) z serialu "Lekarze" ma nową pracę i rozpoczyna nowy etap w życiu. Były chirurg z Copernicusa teraz jest przedstawicielem medycznym, który handluje drogi sprzętem. W 5 odcinku 4 sezonu "Lekarzy" Orda ma okazję wykazać się i udowodnić wszystkim, że chociaż porzucił medycynę, to wciąż potrafi być skuteczny. Kiedy w szpitali pojawia się Euguchi (Fujito Nakamura) to właśnie Daniel staje na wysokości zadania i ratuje Copernicus przed kompromitacją.

"Lekarze" 4 sezon odcinek 5 (odc. 44) - niedziela, 30.03.2014, o godz. 20 w TVN

Nerwowa atmosfera związana z przyjęciem w szpitalu Copernicus uczestników konferencji transplantologicznej udziela się wszystkim. Do Torunia zjeżdżają najwybitniejsi chirurdzy i lekarze w kraju. Wszyscy chcą zobaczyć na własne oczy operację laparoskopowego pobierania wątroby za pomocą specjalnego noża harmonicznego.

Tuż po przylocie Euguchiego ordynator Michał Karkoszka (Wojciech Mecwaldowski) dostaje niepokojące wieści. Okazuje się bowiem, że torba Japończyka, w której był potrzebny sprzęt ginie na lotnisku, a potem przez przypadek zostaje wrzucona do samolotu lecącego do Ekwadoru.

Przeczytaj: Lekarze 4 sezon. Elżbieta i Krzysztof coraz bliżej

Karkoszka jest przerażony. W końcu nie po to organizował w Copernicusie międzynarodową konferencję medyczną, żeby pokazowa operacja się nie odbywa. Ratunek przychodzi z najmniej oczekiwanej strony. Wśród gości konferencji jest bowiem Daniel Orda, którego firma jest producentem nowotorskiego noża harmonicznego.

Profesor Krzysztof Florczyk (Piotr Polk) zwraca się o pomoc do Ordy. A lekarz, wykorzystując swoje świężo zdobyte kontakty, ustala, że drugi taki nóż jest w oddziale firmy w Berlinie. Orda czym prędzej wsiada do swojego luksusowego auta i pędzi do Niemiec po narzędzie do operacji laparoskopowych.

Zobacz: Lekarze 4 sezon. Sylwia z Krzysztofem Florczykiem? Nowy romans w serialu Lekarze

Orda niczym agent James Bond wypełnia powierzone mu zadanie. Nowy nóż harmoniczny przywozi do Copernicusa dosłownie w ostatniej chwili gdy profesor Euguchi jest już na sali operacyjnej i czeka na sygnał do rozpoczęcia zabiegu. Były chirurg ratuje szpital przed wpadką, która mogłaby zaważyć na losach placówki, zdobywając tym samym punkty u Florczyka, Karkoszki i Elżbiety Bosak (Danuta Stenka).

Chcesz wiedzieć więcej o serialu ''Lekarze''? Odwiedź nas na Facebooku!

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: