SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale galerie LEKARZE 2 sezon odc. 11. ALICJA WALCZY o życie MAKSA - ZDJĘCIA

LEKARZE 2 sezon odc. 11. ALICJA WALCZY o życie MAKSA - ZDJĘCIA

07.05.2013, godz. 16:30
LEKARZE 2 sezon odc. 11 (odc. 24). Alicja (Magdalena Różczka), Krzysztof Florczyk (Piotr Polk)
LEKARZE 2 sezon odc. 11 (odc. 24). Alicja (Magdalena Różczka), Krzysztof Florczyk (Piotr Polk) foto: TVN/X-NEWS

LEKARZE 2 sezon odcinek 11 (odc. 24) w poniedziałek, 13.05.2013, w TVN. W 11 odcinku serialu LEKARZE sezon 2 wiadomość o zabiciu jednego z porwanych w Somalii mobilizuje Alicję (Magdalena Różczka) do działania. Alicja chce wiedzieć czy Maks Keller (Paweł Małaszyński) żyje. Jedzie do Warszawy i nawiązuje kontakt z fundacją "Aid for Africa". Monika Korda (Aleksandra Justa) z fundacji pomaga jej zdobyć pieniądze na okup za Maksa. Alicja jak lwica walczy o życie ukochanego. Na szczęście porywacze uwalniają Maksa i dwójkę pozostałych lekarzy.

LEKARZE 3 sezon jesienią 2013 w TVN. Ruszają ZDJĘCIA do 3 sezonu LEKARZY >>>

Alicja z LEKARZY przeżywa dramatyczne chwile. W serialu LEKARZE 2 sezon odcinek 11 próbuje ustalić co dzieje się z Maksem i czy informacje o zabójstwie jednego z porwanych lekarzy są prawdziwe. Jedzie do siedziby MSZ w Warszawie, by dowiedzieć się czy polskie władze zaangażowały się w pomoc. Na miejscu spotyka Krzysztofa Florczyka (Piotr Polk), który obiecał Leonowi (Jacek Koman), że zajmie się jego córką.

Były narzeczony bardzo wspiera Alicję. Pomaga jej w dotarciu na spotkanie z przedstawicielem MSZ, a później daje kontakt do fundacji "Aid for Africa", która pomaga Polakom uprawadzonym w Afryce. Urzędnik z ministerstwa pokazuje Alicji film z egzekucji jednego z lekarzy. Niestety nie wiadomo czy nagranie jest prawdziwe. Trudno też ustalić czy porywacze rzeczywiście dokonali zabójstwa.

LEKARZE - więcej o serialu >>>

Na szczęście Monika Korda z "Aid for Africa" przekazuje Alicji dobre wiadomości. Żaden z lekarzy nie zginął, ale porywacze żądają bardzo wysokiego okupu za ich głowy. MSZ od razu zastrzega, że nie wyłoży pieniędzy. Jedyna nadzieja w towarzystwie ubezpieczeniowym gdzie Maks miał wykupioną polisę.

Alicja i Monika próbują przekonać członka zarządu towarzystwa, że wypłata okupu przyniesie mniej start niż wypłata ewentualnego odszkodowania w przypadku śmierci Maksa. Towarzystwo przekazuje pieniądze na okup.

Po powrocie Alicji do Torunia do szpitala Copernicus przychodzi wiadomość, że porywacze uwolnili Maksa, Olgę Rojko (Magdalena Boczarska) i Igora Migasa (Michał Majnicz). Cała trójka trafiła do szpitala w Nairobi i w przeciągu kilku dni ma wrócić do Polski.

Alicja wygrywa walkę o życie Maksa. Jest szczęśliwa, że Maks żyje, ale z drugiej strony czuje ukłucie zazdrości. Okazuje się bowiem, że tragiczne przeżycia bardzo zbliżyły do siebie Maksa i Olgę.

Chcesz wiedzieć więcej o serialu LEKARZE? Polub nas na FACEBOOKU!

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: