SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale galerie "Krew z krwi" online odcinek 6 na vod.tvp.pl za darmo w internecie

"Krew z krwi" online odcinek 6 na vod.tvp.pl za darmo w internecie

05.01.2014, godz. 18:25
Krew z krwi. Carmen Rota-Majewska (Agata Kulesza), Andrzej Rota (Jerzy Grałek)
Krew z krwi. Carmen Rota-Majewska (Agata Kulesza), Andrzej Rota (Jerzy Grałek) foto: materiały prasowe/AKPA

"Krew z krwi" odcinek 6 online za darmo w internecie na vod tvp.pl. "Krew z krwi" odc. 6 w telewizji w niedzielę, 5.01.2014 o godz. 21.10 w TVP2. "Krew z krwi" odc. 6 przed premierą w TVP2 płatny. "Krew z krwi" odc. 6 online za darmo po emisji w telewizji - oto link:

Zobacz: "Krew z krwi" odcinek 6 online za darmo na vod.tvp.pl

"Krew z krwi" odcinek 6 - co się wydarzy, streszczenie?

Poszukująca córki Carmen (Agata Kulesza) kontaktuje się ze wszystkim znajomymi. Podejrzewa, że Natalia (Małgorzata Kozłowska) jest w rękach Stefana (Łukasz Simlat) i próbuje zatrzymać transport heroiny dla Antona (Aleksander Domogarow), ale mafioso jest nieprzejednany.

Przewidział, że Carmen może mieć wątpliwości i zabezpieczył się na taką okoliczność. Tymczasem Kozłowski, który cudem uniknął śmierci w starciu z Lutherem (Mariusz Bonaszewski), uważa, że jego zabójstwo zleciła Carmen. Wściekły, planuje zemstę.

Wkrótce jednak dowiaduje się, że Carmen pracuje dla Antona. Ma świadomość, że musi doprowadzić transport heroiny bezpiecznie do portu, inaczej szef mafii zemści się na nim i na jego rodzinie. Mimo iż Carmen i Stefan nie ufają sobie, podejmują współpracę.


Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: