SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale galerie KONIEC UKRYTEJ MIŁOŚCI. Ukryta miłość OSTATNI ODCINEK 165 już 4.02.2013. LUCIANA i RODRIGO mają TRZECIE DZIECKO. Luciana rodzi syna Patricia

KONIEC UKRYTEJ MIŁOŚCI. Ukryta miłość OSTATNI ODCINEK 165 już 4.02.2013. LUCIANA i RODRIGO mają TRZECIE DZIECKO. Luciana rodzi syna Patricia

24.01.2013, godz. 19:00
UKRYTA MIŁOŚĆ - ostatni 165 odcinek. Luciana, Rodrigo, Patricio
UKRYTA MIŁOŚĆ - ostatni 165 odcinek. Luciana, Rodrigo, Patricio foto: Print Screen TELEVISA

Jaki będzie koniec UKRYTEJ MIŁOŚCI? Jak się skończy UKRYTA MIŁOŚĆ? UKRYTA MIŁOŚC ostatni odcinek 165 w poniedziałek, 4.02.2013 o godz. 18 w TV4. Ostatni odcinek UKRYTEJ MIŁOŚCI to triumf miłości Luciany i Rodriga. Uczucie, które ich połączyło nareszcie pokonuje wszystkie przeciwności losu i zakochani mogą być razem. Luciana i Rodriga dzięki pomocy Patricia odnajdują swojego syna Matea. Po dwóch latach Luciana i Rodrigo biorą drugi raz ślub. Wcześniej Luciana rodzi drugiego syna, któremu dają na imię Patricio, na część zmarłego wujka.

OTCHŁAŃ NAMIĘTNOŚCI po UKRYTEJ MIŁOŚCI od 5.02.2013. W rolach głównych Angelique BOYER i David ZEPEDA - ZDJĘCIA >>>

Jaki się zakończy UKRYTA MIŁOŚĆ? Co w ostatnim odcinku UKRYTEJ MIŁOŚCI?

W UKRYTA MIŁOŚĆ ostatni odcinek 165 Luciana dziękuje Patriciowi za odnalezienie jej syna. To właśnie Patricio odkrył, że Mateo jest jego zaginionym bratankiem. Kiedy odwiedził Matea w domu don Chelo zauważył na medalion, który podarował dziecku Luciany i Rodriga tuż po urodzeniu.

Brat Rodriga poddaje się operacji, by odzyskać sprawność w nogach. Niestety zabieg kończy się tragicznie. Ku rozpaczy najbliższych chłopak umiera na stole operacyjnym. Roselena obwinia o wszystko Maximina. Luciana i Rodrigo rozsypują prochy Patricia na górze, z której spadł. Obiecują sobie, że zawsze już będą razem.

Podczas badań u lekarza okazuje się, że Gala ma guza mózgu i jest umierająca. Gala nie może się pogodzić z wyrokiem śmierci prosi więc swoją matkę, by pomogła jej popełnić samobójstwo. Gala umiera po zażyciu trucizny.

UKRYTA MIŁOŚĆ - więcej o serialu >>>


Mijają dwa lata. Rodrigo i Luciana biorą drugi ślub. Na weselu są wszyscy ich przyjaciele, rodzina i przede wszystkim ukochane dziecki: mały Rodrigo, czyli Mateo, Alexia oraz najmłodszy Patricio. Małżonkowie nie mogą uwierzyć w swoje szczęście.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: