SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale galerie KONIEC UKRYTEJ MIŁOŚCI - kiedy OSTATNI ODCINEK Ukrytej miłości. UKRYTA MIŁOŚĆ odc. 165 już 4.02.2013. JAK SIĘ SKOŃCZY Ukryta miłość

KONIEC UKRYTEJ MIŁOŚCI - kiedy OSTATNI ODCINEK Ukrytej miłości. UKRYTA MIŁOŚĆ odc. 165 już 4.02.2013. JAK SIĘ SKOŃCZY Ukryta miłość

23.01.2013, godz. 06:00
UKRYTA MIŁOŚĆ, odc. 165 - OSTATNI ODCINEK. Luciana i Rodrigo
UKRYTA MIŁOŚĆ, odc. 165 - OSTATNI ODCINEK. Luciana i Rodrigo foto: TELEVISA

UKRYTA MIŁOŚĆ - uwielbiana przez widzów TV4 telenowela zbliża się już do końca. KIEDY OSTATNI ODCINEK Ukrytej miłości? UKRYTA MIŁOŚĆ ostatni ODCINEK 165 już za niespełna miesiąc, 4.02.2013. JAK SIĘ SKOŃCZY UKRYTA MIŁOŚĆ? Jaki będzie KONIEC UKRYTEJ MIŁOŚCI? Dla wszystkich, którzy nie mogą się doczekać zakończenia serialu UKRYTA MIŁOŚĆ zdradzamy wszystkie szczegóły.

UKRYTA MIŁOŚĆ - ostatni odcinek. JAK SIĘ SKOŃCZY Ukryta miłość - ŚLUB LUCIANY i RODRIGA, śmierć Patricia - ZDJĘCIA >>>

Ostatni odcinek UKRYTEJ MIŁOŚCI zbliża się wielki krokami. UKRYTA MIŁOŚĆ ostatni ODCINEK 186 już 4.02.2013. Finał telenoweli UKRYTA MIŁOŚĆ na pewno ucieszy wszystkich, którzy kibicują miłości Luciany (Zuria Vega) i Rodriga (Gabriel Soto). Luciana i Rodrigo drugi raz staną na ślubnym kobiercu. Na drugim ślubie Luciany i Rodriga nie zabraknie ich przyjaciół i najbliższej rodziny.

ŚMIERĆ PATRICIA z Ukrytej miłości

Jak już wspominaliśmy na portalu SuperSeriale.pl tuż przed ślubem rodzinę Torreslanda spotyka tragedia - ŚMIERĆ PATRICIA (Brandon Peniche). Młodszy brat Rodriga umiera w trakcie operacji kręgosłupa, której poddał się, by odzyskać władzę w nogach. Wcześniej Patricio odnajduje małego Rodriga, syna brata i Luciany, który zaginął tuż po porodzie. Przed śmiercią Patricio wyznaje Lucianie w liście, że zawsze ją kochał, ale wiedział, że ona należy tylko do Rodriga.

UKRYTA MIŁOŚĆ - więcej o serialu >>>

UKRYTA MIŁOŚĆ - co z Galą i Julie? GALA UMIERA otruta przez matkę

W ostatnich odcinkach telenoweli UKRYTA MIŁOŚĆ przebiegła Gala (Jessica Coch) i jej matka Julie (Frances Ondiviela) poniosą karę za wszystkie krzywdy, które wyrządziły Lucianie. Lekarze wykryją, że Gala choruje na guza mózgu. By zakończyć jej cierpienia Julie otruje córkę.

Także Julie będzie cierpieć tak jak przez nią cierpiała Luciana. Matkę Gali także dopadnie choroba. Lekarze będą musieli amputować jej nogę.

UKRYTA MIŁOŚĆ: Mały RODRIGO - syn LUCIANY i RODRIGA - wychowa się w NĘDZY. Przybrani rodzice nazwą go MATEO - ZDJĘCIA >>>

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: