SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale galerie KONIEC NA DOBRE I NA ZŁE 1.06.2012: Jak i kiedy skończy się Na dobre i na złe ZDJĘCIA

KONIEC NA DOBRE I NA ZŁE 1.06.2012: Jak i kiedy skończy się Na dobre i na złe ZDJĘCIA

09.05.2012, godz. 21:09
Na dobre i na złe
foto: ©ARTRAMA

W piątek 1 czerwca 2012 roku zobaczymy ostatni 488. odcinek „Na dobre i na złe”. Serial zakończy się zaskakująco dla tych wszystkich, którzy kibicują Hanie i Piotrowi.

1 czerwca zostanie wyemitowany ostatni 488. odcinek serialu, w którym Hana (Kamilla Baar) wyjdzie na wolność. Lekarka odkryje, kto stara się zniszczyć jej życie. Okaże się, że za niepochlebnymi opiniami na jej temat i oskarżeniami stoi Karol (Bogdan Brzyski), który pobił swoją ciężarną żonę.

Przeczytaj koniecznie: Na dobre i na złe: Lena ZDROWIEJE! Lekarze trafią z antybiotykiem

Mężczyzna zrobi wszystko, by zniszczyć Hanę, przez którą zostawiła go Ewa (Agnieszka Kawiorska). Wdzięczna pacjentka zadzwoni do lekarki i powie, że to właśnie przez jej męża została aresztowana. Ale na tym nie skończą się jej problemy.

Wieczorem Hanna odkryje, że ktoś włamał się do jej mieszkania. Roztrzęsiona zadzwoni do Piotra (Marek Bukowski), który natychmiast zjawi się u niej, by ją wesprzeć. Przyjacielskie uściski przerodzą się w namiętność, która zaprowadzi ich do łóżka.

Romantyczną atmosferę zepsuje wyznanie pani doktor, która zasadniczo stwierdzi, że to co się stało nie ma dla niej żadnego znaczenia.

Patrz też: Na dobre i na złe: Dramatyczne aresztowanie Hany ZDJĘCIA

Po wakacjach przekonamy się, czy Piotr zdoła znaleźć drogę do serca Hany. Również jesienią poznamy dalsze losy pozostałych lekarzy z Leśnej Góry.

autor: Agnieszka Tomczak zobacz inne artykuły tego autora
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: