SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale galerie KOMISARZ ALEX odc. 33. Michał ORLICZ zamiast Marka BROMSKIEGO. KIM jest Michał ORLICZ? - ZDJĘCIA

KOMISARZ ALEX odc. 33. Michał ORLICZ zamiast Marka BROMSKIEGO. KIM jest Michał ORLICZ? - ZDJĘCIA

13.04.2013, godz. 20:28
KOMISARZ ALEX 3 sezon. Michał Orlicz (Antoni Pawlicki)
KOMISARZ ALEX 3 sezon. Michał Orlicz (Antoni Pawlicki) foto: Facebook

KOMISARZ ALEX 3 sezon odc. 33 w sobotę, 13.04.2013, w TVP1. W 33 odcinku serialu KOMISARZ ALEX 3 sezon po raz pierwszy pojawia się MICHAŁ ORLICZ (Antoni Pawlicki), który na komendzie w Łodzi zajmuje miejsce Marka Bromskiego (Jakub Wesołowski). To właśnie nowy policjant Orlicz zajmie się Aleksem po śmierci Bromskiego. Michał Orlicz - kim jest i jaki jest następca Bromskiego? Czy Lucyna Szmidt (Magdalena Walach) i Ryszard Puchała (Ireneusz Czop) zaakceptują nowego kolegę?

KOMISARZ ALEX odc. 33. Antoni PAWLICKI w Komisarzu Aleksie. Michał ORLICZ ZASTĄPI Marka BROMSKIEGO >>>

Michał Orlicz zamiast Marka Bromskiego na posterunku policji w Łodzi i jako nowy pan Aleksa. W 33 odcinku KOMISARZA ALEKSA pracę na komendzie rozpoczyna następca Bromskiego. Orlicz szybko zdobywa zaufanie Aleksa.

- Chcesz być moim partnerem? - pyta nowy policjant Aleksa, a gdy czworonożny detektyw przytula łeb do jego piersi Orlicz dochodzi do wniosku, że pies z czasem pokocha go jak Bromskiego.

Michał Orlicz - kim jest następca Marka Bromskiego?

- Orlicz to dociekliwy perfekcjonista, twardziel bardzo poważnie traktujący swoją pracę, której podporządkował całe życie. Miał być lekarzem, ale rodzinna tragedia sprawiła, że zdecydował się walczyć z przestępczością - powiedział Antoni Pawlicki w jednym z wywiadów.

KOMISARZ ALEX - więcej o serialu >>>

Dla komisarza Michała Orlicza, samotnika, który stroni od towarzystwa kobiet, a życiowe spełnienie daje mu praca spacery z Aleksem będą jedyną odskocznią od niebezpiecznej pracy i kolejnych śledztw.

- On po prostu świata nie widzi poza pracą i praktycznie nie ma życia prywatnego - ujawnił Antoni Pawlicki.

Czy Lucyna i Puchała równie szybko jak Aleks zaprzyjaźnią się z Orliczem? To się okaże w nowych odcinkach 3 sezonu KOMISARZA ALEKSA.

Chcesz wiedzieć więcej o serialu Komisarz Alex? Polub nas na FACEBOOKU!

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: