SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale galerie "Komisarz Alex" 4 sezon. Alex i Malina porwani przez Szalonego

"Komisarz Alex" 4 sezon. Alex i Malina porwani przez Szalonego

31.08.2013, godz. 19:12
Komisarz Alex 4 sezon odcinek 40 (odc. 1). Michał Orlicz (Antoni Pawlicki)
Komisarz Alex 4 sezon odcinek 40 (odc. 1). Michał Orlicz (Antoni Pawlicki) foto: materiały prasowe TVP

Wielki powrót "Komisarza Aleksa" po wakacjach 2013 i od razu wielkie emocje. W 1 odcinku 4 sezonu "Komisarza Aleksa", którego emisja już w sobotę, 31.08.2013, o godz. 20.20 w TVP1 Alex jest o włos od śmierci. Czworonożny partner Michała Orlicza (Antoni Pawlicki), który zakochuje się w suczce Malinie zostaje porwany przez "Szalonego" (Andrzej Andrzejewski). W 40 odcinku serialu "Komisarz Alex" na komendzie w Łodzi pojawia się też Julka Orlicz (Katarzyna Dorosińka), młodsza siostra Michała.

"Komisarz Alex" 4 sezon odcinek 40 - sobota, 31.08.2013, godz. 20.20 w TVP1

"Komisarz Alex" wraca jesienią 2013 z mocnym uderzeniem. W 1 odcinku czworonożny detektyw pada ofiarą porwania, a jego serce kradnie piękna Malina! To jednak nie koniec zwrotów akcji, bo widzowie poznają też młodszą siostrę komisarza Michała Orlicza.

>>> "Komisarz Alex" 4 sezon. Lucyna postrzelona przez bandytę. Czy Lucyna przeżyje?

Julka przyjeżdża do Łodzi z okazji urodzin swojego brata. W prezencie daje mu... obrożę dla Aleksa. Niespodzianka dla Michała wprawia w lekkie zakłopotanie podkomisarz Lucynę Schmidt (Magdalena Walach), która wybrała dla przyjaciela niemal identyczny podarunek.

- Jesteście pewni, że to moje urodziny, a nie Aleksa? - żartuje Michał, ale nie ukrywa, że jest wzruszony tym, że siostra i partnerzy z pracy wyprawili mu urodzinowe party.

>>> "Komisarz Alex" 4 sezon. Michał Orlicz zakochany w Monice, a Lucyna zazdrosna

W 40 odcinku "Komisarza Aleksa" w wyjątkowo dramatycznych okolicznościach pojawia się zupełnie nowa bohaterka – Malina, która niemal od razu podbija serce Aleksa i zdobywa wielką sympatię Michała... Obaj bohaterowie zapałają do niej wielkim uczuciem i obaj – każdy na swój sposób – starać się będą o jej względy.

W roli Maliny na ekranie widzowie zobaczą śliczną śnieżnobiałą Sisi, czteroletnią suczkę rasy Berger Blanc Suitse (biały owczarek szwajcarski). Groźny przestępca "Szalony" wykorzystuje Malinę jako... przynętę na Aleksa! Bandyta porywa komisarza na czterech łapach, by w ten sposób zemścić się na Michale za to, że ten przyczynił się kiedyś do aresztowania go i osadzenia w więzieniu.

Szalony i jego wspólniczka Maja (Roma Gąsiorowska) wywożą porwane psy do starej odlewni. Aleksowi udaje się wyrwać z uwięzi i uciec przed kulami wystrzelonymi przez porywacza. Kiedy jednak widzi, że jego oprawca kieruje lufę  pistoletu w kierunku Maliny, rzuca się jej na ratunek. Obezwładni Szalonego, ale niestety - suczce nie udaje się uciec... Dopiero po kilku godzinach odnajdują ją ledwo żywą Orlicz i Puchała (Ireneusz Czop).

Tymczasem Alex, wykończony pościgiem za Szalonym, a przy tym bardzo chory i osłabiony, bo nie dostał swojego lekarstwa o odpowiedniej porze, cudem dociera do domu. Obecny akurat u Orlicza doktor Leon Berger (Janusz Chabior) podaje psu lek i w ostatniej chwili ratuje mu życie.

Malina z "Komisarza Aleksa", czyli suczka Sisi

- Od pierwszej chwili Sisi bezbłędnie weszła w swoją rolę. Na początku była trochę zdezorientowana liczbą kamer, ale szybko przyzwyczaiła się do warunków, jakie panują na planie – mówi Dorota Harężlak, właścicielka suczki, a członkowie ekipy "Komisarza Aleksa" potwierdzają, że Sisi jest urodzoną gwiazdą, a przy tym niezwykle zdyscyplinowaną i sympatyczną... aktorką.

Sisi już od pierwszej chwili na planie serialu zaprzyjaźniła się z Rockym, który gra Aleksa. - Tworzą śliczną parę i doskonale się rozumieją – podkreśla Dorota Harężlak.

>>> Co nowego w "Komisarzu Aleksie" po wakacjach 2013 - WSZYSTKIE SZCZEGÓŁY

Chcesz wiedzieć więcej o serialu "Komisarz Alex"? Polub nas na Facebooku!

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: