SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale galerie "Klan" odc. 2516 - opis, streszczenie: Beata wpada w histerię

"Klan" odc. 2516 - opis, streszczenie: Beata wpada w histerię

17.12.2013, godz. 02:00
Klan
foto: tvp.pl

"Klan" odcinek 2516 w TVP1 we wtorek, 17.12.2013 o godz. 17.55. "Klan" odc. 2516 - streszczenie. Zyta ma pretensje do męża, że zachował się nierozsądnie, powierzając Stefanka pod opiekę bliźniaków. Później jedzie na spotkanie z mecenasem Blumertem, który przekazuje jej nową wersję umowy franczyzowej z Rutką.

Przy okazji zaprasza ją na lunch w restauracji sushi na parterze biurowca. Kiedy kelnerka przynosi im zamówione potrawy, z głośników niespodziewanie zaczyna dobiegać sygnał alarmu przeciwpożarowego.

Stasia radzi Wiesławowi, by rozmówił się z Wandą. Orientuje się, że mężczyzna nie ma odwagi tego zrobić i proponuje, że sama z nią porozmawia. Kobieta przyznaje jej, że nie jedzie do córki, ale nie zamierza zdradzać nic więcej.

Barbara zagląda do Rafalskiego i namawia go na wspólny relaks. Jej plany komplikuje nadejście Jaśka, co bardzo cieszy Piotra. Po południu mężczyzna odwiedza Beatę w hotelu. Gdy była żona dowiaduje się, że Jasiek jest na badaniach w szpitalu, wpada w histerię i upiera się, by natychmiast do niego jechać.

>>> Chcesz dostawać streszczenia na e-mail? Zapisz się na naszą listę miłośników seriali

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: