SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale galerie "Klan". Agnieszka Kotulanka nie odchodzi z telenoweli "Klan"

"Klan". Agnieszka Kotulanka nie odchodzi z telenoweli "Klan"

13.07.2013, godz. 17:52
Klan: Agnieszka Kotulanka
foto: © AKPA

Agnieszka Kotulanka nie odchodzi z telenoweli "Klan"! Aktorka od 16 lat występuje w "Klanie jako Krystyna Lubicz i nie zamierza rozstawać się z produkcją TVP. Serialowa Lubiczowa nie pojawi się jednak z ośmiu nowych odcinkach "Klanu". Dlaczego?

"Klan" nowy sezon po wakacjach od 2.09.2013 w TVP1!

W nowych odcinkach "Klanu" nastąpi pewna zmiana. W telenoweli pojawi się nowy Pawełek Lubicz. Dotychczas w syna Krystyny (Agnieszka Kotulanka) i Pawła (Tomasz Stockinger) wcielał się Szymon Kanownik. Teraz chłopca zastąpi Julian Peciak. Chociaż plotkuje się o zmianie serialowej Krystyny, to Agnieszka Kotulanka zostaje w telenoweli! - Pani Lubiczowa wda się w intelektualny romans z pewnym mężczyzną. A to oznacza, że troska niektórych mediów o to, że Agnieszki Kotulanki po wakacjach nie zobaczymy w naszym serialu, jest zupełnie niepotrzebna. Ale oczywiście za nią dziękujemy i przy okazji serdecznie pozdrawiamy - zdradził Paweł Karpiński, producent "Klanu".

>>> "Klan". Kto zostanie nowym Pawełkiem? Julian Peciak zamiast Szymona Kanownika

Przed wakacjami 2013 ekipa Lubiczów kręciła zdjęcia, do 8 nowych odcinków, które zostaną wyemitowane już we wrześniu 2013. -  Rzeczywiście, nie zobaczymy w nich Agnieszki Kotulanki, bo w czerwcu była chora. Zmieniliśmy wtedy scenariusz. I prawdopodobnie właśnie stąd wzięły się plotki. Należy pamiętać, że sytuacje z życia prywatnego życia gwiazd często inspirują nas do zmian losów ich bohaterów - powiedział Karpiński.

>>> "Klan" - więcej o serialu

- To normalna praktyka, bo aktor - jak każdy człowiek - ma prawo do choroby. Ostatnio poważnemu wypadkowi uległa inna nasza aktorka, Magdalena Stam, czyli serialowa Zyta, i to też musimy uwzględnić w scenariuszu. Tak bywa zresztą w serialach na całym świecie - dodał.

Chcesz wiedzieć więcej o telenoweli "Klan"? Polub nas na Facebooku!

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: